Aktualizacja strony internetowej inwestycji Platanowy Park - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualizacja strony internetowej inwestycji Platanowy Park
Data publikacji: 03.02.2017

Zaktualizowano stronę internetową inwestycji Platanowy Park. Już teraz nie tylko w biurze sprzedaży CDI, ale także on-line można na liście dostępnych mieszkań znaleźć swojego faworyta, obejrzeć rzuty i wizualizacje. Serdecznie zapraszamy.Platanowy Park to najlepszy adres, nie tylko w Bydgoszczy, ale teraz również w internecie:

www.platanowypark.plNa stronie dostępna jest wyszukiwarka mieszkań dostępnych w ramach dwóch budynków pierwszego etapu inwestycji. Umożliwia ona odnalezienie wymarzonego mieszkania zgodnego z kryteriami klienta: piętrem, metrażem czy ilością pokoi. Jeszcze niezdecydowani klienci odnajdą tu również przewodnik objaśniający procedurę zakupu krok po kroku, ofertę pomocy naszych sprawdzonych doradców finansowych oraz informacje na temat programu 'Stare na nowe', umożliwiającego wymianę starego mieszkania na jedno z pozostających w ofercie Platanowego Parku.

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -ciu hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łączy funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.

Platanowy Park jest położony na Osiedlu Leśnym, od lat uznawanym za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy. Doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Zaledwie kilka minut od Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Świetnie skomunikowane - linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Wiele placówek edukacyjnych od przedszkoli po uczelnie wyższe. Ośrodki zdrowia i kultury. Szeroki wybór sklepów, punktów usługowych i popularny rynek.

Inwestycja koordynowana jest przez spółkę CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o., działającą na rynku od 2004 roku i wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Spółka świadczy usługi głównie dla branży budowlanej w zakresie nadzorów inwestorskich, kosztorysowania, przeglądów technicznych, audytów i biznes planów. Firma posiada także doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu inwestycjami. Główna siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy, a biura regionalne znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. W roku 2014 CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o. o. rozpoczęła realizację własnych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Równolegle do nowoczesnego wielofunkcyjnego osiedla Platanowy Park, na placu Kościeleckich 3 powstaje biurowiec klasy A - IMMOBILE K3.[caption id="attachment_4521" align="aligncenter" width="620"]
Lokalizacja budynków etapu I w projekcie Platanowego Parku[/caption]