Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Czy produkcja maszyn w Polsce ma sens? IMMOraport odc. 41

Grupa Przemysłowa PJP Makrum zanotowała wzrost przychodów, ale wynik za I kwartał 2024 jest ujemny. Członkowie zarządu spółki opowiedzieli o wynikach i perspektywach w poszczególnych segmentach i liniach produktowych. Rozmawialiśmy więc o budownictwie i przemyśle, w tym systemach przeładunkowych, platformach parkingowych, maszynach krusząco-mielących i wyposażeniu magazynów. W drugiej części programu odpowiedź na pytanie, czy produkcja maszyn w Polsce ma sens.

Odbierzniespodzianke.pl - Grupa Kapitałowa Immobile ze specjalną ofertą dla akcjonariuszy, klientów i pracowników

Innowacyjny pomysł GKI na zbudowanie trwałej relacji z akcjonariuszami, klientami oraz pracownikami intensywnie się rozwija. Program odbierzniesopodzanke.pl cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników i oferuje coraz więcej korzyści

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile

21 czerwca w restauracji La Rosa odbędzie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce.

"Spółka inna niż wszystkie" - rozmowa o GKI na kanale FXMAG

W ostatnich tygodniach członkowie zarządów spółek Grupy Kapitałowej Immobile wystąpili w programach kilku giełdowych youtuber'ów. Dzięki materiałom wideo można lepiej poznać spółki.

Wyniki PJP Makrum - wzrost przychodów, spadek w przeładunkach i strata

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. podała wyniki za I kwartał tego roku. Przychody wyniosły 102,0 mln zł, a EBITDA -0,9 mln zł. Spółka zanotowała stratę netto w wysokości 2,8 mln zł.

Podsumowanie kwietnia w Grupie Kapitałowej Immobile

Zapraszamy do obejrzenia skrótowego, dwuminutowego podsumowania kwietnia w Grupie Kapitałowej Immobile.

Rusza sprzedaż mieszkań na Osiedlu Uniwersyteckim. IMMOraport odc. 38

Ruszyła sprzedaż mieszkań III etapu Osiedla Uniwersyteckiego w bydgoskim Fordonie. To jedna z trzech inwestycji realizowanych przez CDI Konsultanci Budowlani, część Grupy Kapitałowej Immobile. W programie wyjaśniliśmy też zasady dwóch naszych usług: "stare mieszkanie na nowe" oraz "mieszkanie pod klucz". Wiceprezes GKI Sławomir Winiecki oraz wiceprezes CDI KB Andrzej Witkowski rozmawiali też o sytuacji na rynku nieruchomości i “betonowym złocie”.

List prezesa Rafała Jerzego do akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE

W liście dołączonym do raportu rocznego za rok 2023, prezes Rafał Jerzy podzielił się z akcjonariuszami swoją oceną poszczególnych segmentów spółki.

Wyniki Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Wzrosły przychody, jest zysk

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. podała swoje wyniki za 2023 rok. Skonsolidowane przychody od klientów zewnętrznych wyniosły 940 mln PLN. Zysk netto wyniósł 5 mln PLN. Spośród sześciu segmentów, tylko jeden – modowy, zanotował stratę.

Business and Fashion by Quiosque.pl na sezon wiosna-lato 2024

We wnętrzach restauracji La Rosa w Bydgoszczy marka Quiosque.pl, w której skład wchodzi: QSQ, Laurella, Błonie, Akardo oraz MaraSimSim, zaprezentowała najnowszą kolekcję wiosna-lato 2024.