Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Elewacja na III etapie Platanowego Parku!

Etap III multifunkcyjnego osiedla Platanowy Park zyskuje już elewacje! Prace na terenie najnowszej nowej inwestycji mieszkaniowej w Bydgoszczy postępują sprawnie, mimo że trzy najnowsze budynki Platanowego Parku mają łącznie ponad 18 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do pokrycia elewacją.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE połączy się z Makrum Development

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformowała o planowanym połączeniu ze spółką Makrum Development Sp. z o.o. Co oznacza to dla spółki, jej struktury i finansów? Czy takie połączenie jest to istotne z punktu widzenia akcjonariusza? Co daje ono spółkom? Jaką rolę w strukturze Grupy pełniło Makrum Development?

Czym jest GPZ? Główny Punkt Zasilający i jego rola w transformacji energetycznej Polski

Rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną stawia przed Operatorami Sieci Dystrybucyjnych konieczność gruntownej rozbudowy i modernizacji polskiego systemu dystrybucji i przesyłu. Bieżąca sytuacja gospodarcza przyśpiesza te kwestie, stąd akcentuje się potencjał Atremu w nadchodzącej transformacji energetycznej Polski.

Newsletter Inwestora - LIPIEC 2022

W naszym lipcowym newsletterze przypominamy najważniejsze wydarzenia z życia spółki z minionego miesiąca. Przede wszystkim była to pierwsza w historii publikacja szacunkowych danych finansowych za I półrocze bieżącego roku. Informujemy także o innych, także mniej formalnych inicjatywach które podejmowaliśmy oraz podsumowujemy najnowsze odcinki vodcastów.

Relacja z 'Foto Focus na Bydgoszcz' - video i zdjęcia

Zapraszamy na relację z wydarzenia Foto Focus na Bydgoszcz, podczas którego udało nam się zebrać wyjątkowe grono pasjonatów fotografii i miasta Bydgoszczy. Mieli oni możliwość zrobienia zdjęć panoramy z dachu najwyższego hotelu w mieście podczas tzw. golden hour - złotej godziny (w naszym przypadku dwóch) przed zachodem słońca, kiedy panują wyjątkowe warunki oświetleniowe.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE prezentuje szacunkowe przychody I półrocza 2022

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformowała w bieżącym raporcie o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 czerwca 2022 roku.

Atrem S.A. z szacunkowymi wynikami za I półrocze - spodziewany wzrost przychodów

Atrem S.A., motywując decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji swojej spółki przez rynek, opublikował szacunkowe przychody ze sprzedaży spółki za I półrocze bieżącego roku. Są one ponad 69% wyższe niż przychody opublikowane po analogicznym okresie minionego roku.

Czy rok 2022 będzie rekordowym dla PJP MAKRUM? Grupa Przemysłowa publikuje szacunkowe przychody

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz pierwszy postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży w I półroczu 2022 roku, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w I półroczu wzrosły do 262,34 mln zł (+113% r/r).

Galeria zdjęć nowego Focus Premium w Bydgoszczy - WIDOK + WNĘTRZA

Najnowszym, a zarazem piętnastym już, hotelem w sieci Focus jest obiekt w Bydgoszczy z doskonałą lokalizacją i najpiękniejszym widokiem w mieście. Prezentujemy galerię zdjęć Focus Premium Bydgoszcz.

Liza Sherzai o afgańskich kobietach - wyjątkowa książka stworzona z Ambasadą Kobiet Quiosque

Książka Lizy Sherzai to siedem wyjątkowych portretów afgańskich kobiet, z którymi autorka spotkała się osobiście. Każda z nich jest inna, każda ma swoje bogate przeżycia. Z książki wyłania się też niezwykły obraz Afganistanu – kraju, o którym w Polsce wciąż wiemy niewiele. Książka 'Siłaczki' jest kolejnym dziełem stworzonym dzięki Ambasadzie Kobiet Quiosque.