Pjp makrum - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Pjp makrum

Wycena BM Santander. Akcje GKI, Atremu i Makrum mocno niedoszacowane

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80 – 10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy

Szczerze o przychodach Atremu, PJP Makrum i GKI. IMMOraport odc. 37

Komu gratulować, a kto mógłby się poprawić? Członkowie zarządu Grupy Kapitałowej Immobile ocenili szacunkowe przychody, jakie w I kwartale osiągnęły trzy giełdowe spółki: Atrem, PJP Makrum oraz GKI.

Jedyny konglomerat na GPW ze wzrostem przychodów o 16%

Grupa Kapitałowa IMMOBILE podała szacunkową wysokość skonsolidowanych przychodów od klientów zewnętrznych. W 1. kwartale tego roku kwota wyniosła 204,05 mln PLN i była o 16% wyższa, niż rok temu.

Znamy szacunkowe przychody PJP Makrum w 1. kwartale. Wzrost o 16%

Zarząd spółki PJP MAKRUM S.A. podał skonsolidowane przychody ze sprzedaży od początku roku do końca marca. Przychody wyniosły 103,09 przy 88,84 mln PLN w tym samym okresie w roku 2023. Wzrost wyniósł 16%.

Nowe spoty wideo Atremu, PJP Makrum oraz GKI

Nasze trzy giełdowe spółki zyskały nowe spoty wideo. Materiały są dostępne na kanale YouTube Grupy Kapitałowej Immobile.

Znamy wyniki PJP Makrum S.A. 17 mln PLN zysku netto i rekomendacja dywidendy

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. opublikowała wyniki za 2023 rok. Skonsolidowane przychody wyniosły 427,2 mln PLN. Spółka osiągnęła zysk netto w wysokości 17,7 mln PLN. Podobnie jak w latach poprzednich zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy. Tym razem w wysokości 8,4 mln PLN.

PJP Makrum. Wyniki, produkty i perspektywy. IMMOraport odc. 35

Jaki to był rok dla PJP Makrum? Skonsolidowane przychody wyniosły 427,2 mln zł, a zysk netto 19 mln zł. Szykuje się dywidenda. Prezes Piotr Szczeblewski opowiedział o poszczególnych liniach produktowych oraz o perspektywach spółki. Ostatni segment odcinka dotyczył możliwości obniżenia stóp procentowych w strefie euro.

Nadchodzi elektryfikacja. Promflit i wózki widłowe. IMMOraport odc. 32

Wszechobecna elektryfikacja dotarła do branży magazynowej. O zmianach na rynku wózków widłowych oraz o ofercie Promliftu, części PJP Makrum, opowiedział Jan Borodo. Wiceprezes Promstahlu był gościem 32. odcinka IMMOraportu. Rozmawialiśmy o wózkach, regeneracji baterii, wyposażeniu magazynów, złączkach Rema oraz outsourcingu logistycznym.

Maszyny PJP Makrum mają wzięcie. Od Modulo po wielkie ładowarki

Dlaczego Atrem może zyskać na impulsie inwestycyjnym wywołanym przez KPO? Jak przebiega kontrakt dla Orlenu w Płocku, jak wygląda budowa biometanowni i gdzie Atrem będzie za 5 lat? Gościem 31. odcinka IMMOraportu był prezes spółki Andrzej Goławski.

Wstępny wynik PJP Makrum. Zysk brutto wyniósł 23 mln zł

Zarząd PJP Makrum S.A. podjął decyzję o publikacji wstępnych wyników finansowych za rok 2023.