Pjp makrum - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Pjp makrum

Wycena BM Santander. Akcje GKI, Atremu i Makrum mocno niedoszacowane

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80 – 10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy

Czy produkcja maszyn w Polsce ma sens? IMMOraport odc. 41

Grupa Przemysłowa PJP Makrum zanotowała wzrost przychodów, ale wynik za I kwartał 2024 jest ujemny. Członkowie zarządu spółki opowiedzieli o wynikach i perspektywach w poszczególnych segmentach i liniach produktowych. Rozmawialiśmy więc o budownictwie i przemyśle, w tym systemach przeładunkowych, platformach parkingowych, maszynach krusząco-mielących i wyposażeniu magazynów. W drugiej części programu odpowiedź na pytanie, czy produkcja maszyn w Polsce ma sens.

"Spółka inna niż wszystkie" - rozmowa o GKI na kanale FXMAG

W ostatnich tygodniach członkowie zarządów spółek Grupy Kapitałowej Immobile wystąpili w programach kilku giełdowych youtuber'ów. Dzięki materiałom wideo można lepiej poznać spółki.

Wyniki PJP Makrum - wzrost przychodów, spadek w przeładunkach i strata

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. podała wyniki za I kwartał tego roku. Przychody wyniosły 102,0 mln zł, a EBITDA -0,9 mln zł. Spółka zanotowała stratę netto w wysokości 2,8 mln zł.

Szczerze o przychodach Atremu, PJP Makrum i GKI. IMMOraport odc. 37

Komu gratulować, a kto mógłby się poprawić? Członkowie zarządu Grupy Kapitałowej Immobile ocenili szacunkowe przychody, jakie w I kwartale osiągnęły trzy giełdowe spółki: Atrem, PJP Makrum oraz GKI.

Jedyny konglomerat na GPW ze wzrostem przychodów o 16%

Grupa Kapitałowa IMMOBILE podała szacunkową wysokość skonsolidowanych przychodów od klientów zewnętrznych. W 1. kwartale tego roku kwota wyniosła 204,05 mln PLN i była o 16% wyższa, niż rok temu.

Znamy szacunkowe przychody PJP Makrum w 1. kwartale. Wzrost o 16%

Zarząd spółki PJP MAKRUM S.A. podał skonsolidowane przychody ze sprzedaży od początku roku do końca marca. Przychody wyniosły 103,09 przy 88,84 mln PLN w tym samym okresie w roku 2023. Wzrost wyniósł 16%.

Nowe spoty wideo Atremu, PJP Makrum oraz GKI

Nasze trzy giełdowe spółki zyskały nowe spoty wideo. Materiały są dostępne na kanale YouTube Grupy Kapitałowej Immobile.

Znamy wyniki PJP Makrum S.A. 17 mln PLN zysku netto i rekomendacja dywidendy

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. opublikowała wyniki za 2023 rok. Skonsolidowane przychody wyniosły 427,2 mln PLN. Spółka osiągnęła zysk netto w wysokości 17,7 mln PLN. Podobnie jak w latach poprzednich zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy. Tym razem w wysokości 8,4 mln PLN.

PJP Makrum. Wyniki, produkty i perspektywy. IMMOraport odc. 35

Jaki to był rok dla PJP Makrum? Skonsolidowane przychody wyniosły 427,2 mln zł, a zysk netto 19 mln zł. Szykuje się dywidenda. Prezes Piotr Szczeblewski opowiedział o poszczególnych liniach produktowych oraz o perspektywach spółki. Ostatni segment odcinka dotyczył możliwości obniżenia stóp procentowych w strefie euro.