Profil na bankierze
 Zadania z obszaru systemów parkingowych realizowane są pod marką MODULO Parking.
Najbardziej innowacyjna działalność segmentu przemysłowego Grupy zajmuje się produkcją i dystrybucją automatycznych systemów parkingowych MODULO, będących skutecznym rozwiązaniem problemu parkowania w zatłoczonych aglomeracjach miejskich lub wygodnym i nowoczesnym parkingiem przydomowym. Automatyczne systemy parkingowe MODULO to nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny, ale także synonim przyszłości w dziedzinie parkowania.
MODULO to paleta zróżnicowanych systemów parkingowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie znajdują się systemy zależne i niezależne. Dostarczamy również szeroką gamę akcesoriów pozwalających zwiększyć wygodę parkowania, takich jak: czujniki, bramy, szlabany, odbojniki i wiele innych. Systemy parkingowe to produkt dedykowany nie tylko dla deweloperów czy wykonawców generalnych, ale również dla osób prywatnych. Platformy Parkingowe MODULO można spotkać w wielu obiektach użyteczności publicznej, na osiedlach mieszkaniowych oraz na prywatnych posesjach.

Nasza oferta

Platformy 
niezależne

Platformy 
niezależne

Pozwalają na wyjazd dowolnym zaparkowanym autem niezależnie od tego, czy pozostałe platfor...
{node.properties.title

Platformy 
zależne

Platformy 
zależne

Możliwość wyjazdu autem zaparkowanym na górnej platformie uzależniona jest od uprzedniego ...
{node.properties.title

Inne
platformy

Inne
platformy

Inne platformy parkingowe: jednopoziomowe, wielopoziomowe i półautomatyczne...
{node.properties.title
Posiadamy własny park produkcyjny, co pozwala dostosować urządzenia do spersonalizowanych wymagań i specyfiki każdej inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego ponad 95 % elementów produktów pochodzi od polskich producentów. Przekłada się to na wysoką jakość systemów parkingowych MODULO i szybki dostęp do części zamiennych.
 W oparciu o wieloletnie doświadczenie konstrukcyjne stworzony został nowoczesny produkt, będący odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na miejsca parkingowe, zarówno w centrach miast, jak i w przydomowych garażach. Po okresie testowania produktu, budowania portfolio i formowania kanałów dystrybucji, rozpoczęto sprzedaż systemów, która w najbliższych latach powinna dynamicznie rosnąć.

Skontaktuj się z nami

Sekretariat

Sekretariat

Grupa Kapitałowa IMMOBILE
sekretariat@immobile.com.pl
+48 52 561 23 30
Remigiusz Jaskot

Remigiusz Jaskot

Relacje inwestorskie
r.jaskot@immobile.com.pl
Agnieszka Kuca

Agnieszka Kuca

Szef Działu Marketingu i PR
a.kuca@immobile.com.pl
Umów się na spotkanie