CDI pracuje z ThyssenKrupp Energostal i Drutexem - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

CDI pracuje z ThyssenKrupp Energostal i Drutexem
Data publikacji: 21.09.2012

W Łodzi ruszyła rozbudowa mHotelu, celem nowej inwestycji jest dobudowanie pomieszczeń, które zostaną wykorzystane na SPA w tym sauna sucha, parowa, jacuzzi, pokoje do masażu. Zostanie powiększona restauracja oraz powstanie letni ogród na dużym tarasie, utworzonym na zielonym dachu dobudowanej części. CDI pełni funkcję Inżyniera Kontraktu wraz z pełno branżowym nadzorem inwestorskim.
W Błoniu powstało kolejne Centrum Magazynowo-Serwisowe ThyssenKrupp Energostal.Miło nam poinformować, że od 20 sierpnia br. rozpoczęło działalność nowo wybudowane Regionalne Centrum Magazynowo-Serwisowe ThyssenKrupp Energostal w Błoniu (k. Warszawy). Nowy obiekt z dwiema nowoczesnymi halami magazynowymi o łącznej powierzchni 20 tys. mkw. oraz budynkiem biurowym jest ostatnim ważnym ogniwem sieci logistycznej ThyssenKrupp Energostal. CDI pełniło funkcję Inżyniera Kontraktu wraz z pełno branżowym nadzorem inwestorskim.
Drutex S. A. planuje budowę nowej hali produkcyjnej w Bytowie.Obecnie DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium. W Bytowie gdznie znajduje się siedziba firmy i fabryka(na zdjęciu) planowana jest budowa nowej hali produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym docelowo o pow. ponad 50 tys. m2. CDI w chwili obecnej na zlecenie Inwestora prowadzi postepowanie przetargowe na wybór Generalnego Wykonawcy.