Sektor Deweloperski - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Sektor Deweloperski

III etap Platanowego Parku na finiszu

Jeszcze w tym miesiącu pierwsi właściciele mieszkań III etapu Platanowego Parku odbiorą swoje klucze. Zniknęło już rusztowanie, a budynki można podziwiać w całej okazałości. Trwa zagospodarowywanie terenu wewnętrznego dziedzińca i układanie kostki wokół budynków, a także sadzenie krzewów oraz układanie trawy.

Oddanie do użytku dwóch budynków osiedla Rabatki

Platanowy Park: elewacja Elastolith i garaże z paltformami parkingowymi Modulo

Zapraszamy na najnowszą relację z budowy osiedla Platanowy Park! Monika Grębocka z CDI Konsultanci Budowlani oraz Michał Reschke z firmy Elastolith Polska pokazują i opowiadają nam o najnowszych nowinkach z budowy tej wyjątkowej inwestycji.

Postępy budowy i elewacja na osiedlu Rabatki

Jeszcze kilka miesięcy i mieszkania I etapu najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE zostaną przekazane mieszkańcom. Przedstawiamy jak prezentuje się obecne zaawansowanie budowy, na której widoczne są już prawie ukończone elewacje dwóch budynków.

Elewacja na III etapie Platanowego Parku!

Etap III multifunkcyjnego osiedla Platanowy Park zyskuje już elewacje! Prace na terenie najnowszej nowej inwestycji mieszkaniowej w Bydgoszczy postępują sprawnie, mimo że trzy najnowsze budynki Platanowego Parku mają łącznie ponad 18 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do pokrycia elewacją.

Tradycyjna wiecha zawisła na najwyższym budynku osiedla Platanowy Park

Kompleks mieszkaniowy Platanowy Park, powstający na terenie dawnej fabryki Makrum w Bydgoszczy, rozrasta się. Wraz z końcem czerwca uroczyście świętowano ukończenie konstrukcji kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstał 15-piętrowy obiekt, będący dominantą kompleksu i trzecim najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.

Koniec budowy II etapu Osiedla Uniwersyteckiego

Osiedle Uniwersyteckie z podobiznami naukowców!

Pierwsza wiecha na osiedlu Rabatki

Zima na Osiedlu Rabatki