Zima na Osiedlu Rabatki - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Zima na Osiedlu Rabatki
Data publikacji: 22.12.2021

Prace konstrukcyjne na Osiedlu Rabatki powoli zbliżają się do końca. Na budowie zdemontowano niedawno żuraw, co zapowiada zbliżające się ukoronowanie tego etapu budowy zawieszeniem tradycyjnej wiechy.
Najświeższe informacje z Osiedla Rabatki: zimno, ale praca wre! W budynku A w ostatnim czasie wykonano:- stolarkę okienną w klatkach 1 i 4,- piony wentylacyjne w klatkach 1,2 i 3,- piony kanalizacyjne w klatkach 2 i 3,- izolację stropu nad parterem,- prace tynkarskie w klatkach 4 i 5,- murowanie ścian działowych w klatkach 1,3 i 4.
 
W budynku B pracowano przy:- tynkowaniu mieszkań 1 piętra,- montażu instalacji elektrycznych mieszkań 2 i 3 piętra,- murowaniu ścian 5 piętra,- wykonywaniu izolacji balkonów budynku.
 
Na zewnątrz zaś, prowadzone są prace związane z przyłączem centralnego ogrzewania. Budowę opuścił także żuraw:
 

Na bydgoskim osiedlu Okole, w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego Kanału Bydgoskiego, powstaje I etap osiedla Rabatki, który obejmuje dwa nowoczesne, 6-kondygnacyjne bloki z indywidualnymi garażami w bryle i windami z najniższego poziomu. W 5-klatkowym budynku A zaprojektowano 95 mieszkań, natomiast w 1-klatkowym budynku B przewidziano 35 lokali. Wygodne i funkcjonalne mieszkania z balkonami o zróżnicowanych metrażach od 34,77 m2 do 95,56 m2 dają możliwość indywidualnych modyfikacji, tak, aby zaaranżowana przestrzeń spełniała wymagania dużych rodzin, młodych małżeństw i singli.