Emocje czy warsztat? O jakości dzisiejszego dziennikarstwa - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Emocje czy warsztat? O jakości dzisiejszego dziennikarstwa
Data publikacji: 20.12.2021

W najnowszym odcinku serii vodcastów rozmawiamy o jakości współczesnego dziennikarstwa! Jak kreowany jest dziś medialny przekaz? Czy powinien opierać się na emocjach czy odpowiednim warsztacie? Czy nasze media są wiarygodne? Zapraszamy na starcie dwóch przeciwnych punktów widzenia - merytoryczny konflikt w temacie mediów i dziennikarzy. Zachęcamy do oglądania i dzielenia się swoimi opiniami w tym temacie. 

W najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiają Mikołaj Jerzy i Sławomir Winiecki oraz gość specjalny - Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie.

👉Tematy odcinka: 0:00 Emocje czy warsztat? 8:58 'Kreowanie' danych przez mainstreamowe media i jego wpływ na zachowania społeczne 22:38  Dwie prawdy, dwie informacje, dwie rzeczywistości? Media w wojnach politycznych 32:47 Dziennikarz kiedyś i dziś. Definicja, odpowiedzialność, wpływy. Influencerzy 40:36 Emocje raz jeszcze 

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!