Vodcasty - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Vodcasty

Szczerze o przychodach Atremu, PJP Makrum i GKI. IMMOraport odc. 37

Komu gratulować, a kto mógłby się poprawić? Członkowie zarządu Grupy Kapitałowej Immobile ocenili szacunkowe przychody, jakie w I kwartale osiągnęły trzy giełdowe spółki: Atrem, PJP Makrum oraz GKI.

Nowe spoty wideo Atremu, PJP Makrum oraz GKI

Nasze trzy giełdowe spółki zyskały nowe spoty wideo. Materiały są dostępne na kanale YouTube Grupy Kapitałowej Immobile.

Czeski Port w Gdańsku. Rozwój Focus Hotels. IMMOraport odc. 36

Spółka Atrem jest tematem 34. odcinka IMMOraportu. Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy rozmawiali o wynikach rocznych i odpowiedzieli na Wasze pytania. W kolejnych częściach programu dyskusja dotyczyła segmentu modowego GKI oraz stanu polskich sieci elektroenergetycznych.

PJP Makrum. Wyniki, produkty i perspektywy. IMMOraport odc. 35

Jaki to był rok dla PJP Makrum? Skonsolidowane przychody wyniosły 427,2 mln zł, a zysk netto 19 mln zł. Szykuje się dywidenda. Prezes Piotr Szczeblewski opowiedział o poszczególnych liniach produktowych oraz o perspektywach spółki. Ostatni segment odcinka dotyczył możliwości obniżenia stóp procentowych w strefie euro.

Atrem. Wyniki, biometanownie i przyszłość. IMMOraport odc. 34

Spółka Atrem jest tematem 34. odcinka IMMOraportu. Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy rozmawiali o wynikach rocznych i odpowiedzieli na Wasze pytania. W kolejnych częściach programu dyskusja dotyczyła segmentu modowego GKI oraz stanu polskich sieci elektroenergetycznych.

Najlepsze walne w Polsce, list Buffetta i atak na LPP. IMMOraport odc. 33

Znamy datę Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile! 21 czerwca, w restauracji La Rosa w biurowcu Immobile K3 w Bydgoszczy zaplanowaliśmy m.in. Q&A z zarządem GKI, targi spółek i możliwość porozmawiania z zarządami spółek zależnych. Tradycyjnie nasze Walne będzie jednym z największych tego typu wydarzeń w Polsce. W 33. odcinku IMMOraportu porozmawialiśmy także o najnowszym liście Warrena Buffeta do akcjonariuszy Berkshire Hathaway. A w ostatnim segmencie ciekawa dyskusja między Mikołajem Jerzym i Piotrem Kulessą. Spór dotyczył ataku Hindenburg Reearch na akcje LPP i jego skutków.

Nadchodzi elektryfikacja. Promflit i wózki widłowe. IMMOraport odc. 32

Wszechobecna elektryfikacja dotarła do branży magazynowej. O zmianach na rynku wózków widłowych oraz o ofercie Promliftu, części PJP Makrum, opowiedział Jan Borodo. Wiceprezes Promstahlu był gościem 32. odcinka IMMOraportu. Rozmawialiśmy o wózkach, regeneracji baterii, wyposażeniu magazynów, złączkach Rema oraz outsourcingu logistycznym.

Podsumowanie lutego 2024 w Grupie Kapitałowej IMMOBILE

Na naszym kanale YouTube pojawiło się krótkie, dwuminutowe podsumowanie lutego.

Maszyny PJP Makrum mają wzięcie. Od Modulo po wielkie ładowarki

Dlaczego Atrem może zyskać na impulsie inwestycyjnym wywołanym przez KPO? Jak przebiega kontrakt dla Orlenu w Płocku, jak wygląda budowa biometanowni i gdzie Atrem będzie za 5 lat? Gościem 31. odcinka IMMOraportu był prezes spółki Andrzej Goławski.

Dobry rok CDI Konsultanci Budowlani. IMMOraport odc. 30

Platanowy Park, Osiedle Uniwersyteckie, Osiedle Rabatki to trzy bydgoskie inwestycje CDI Konsultanci Budowlani, części Grupy Kapitałowej Immobile. W zeszłym roku szacunkowy przychód segmentu deweloperskiego wyniósł 137 mln zł. Wiceprezes CDI Andrzej Witkowski opowiedział o realizacjach i planach spółki.