Wnętrza najnowszego w sieci Focus Hotel Premium Lublin Conference & SPA - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wnętrza najnowszego w sieci Focus Hotel Premium Lublin Conference & SPA
Data publikacji: 17.12.2021

Z początkiem grudnia do rodziny sieci Focus dołączył 13 już obiekt - Focus Hotel Premium Lublin Conference & SPA. To już drugi nasz hotel w Lublinie i kolejny w gronie hoteli 4-gwiazdkowych. Obiekt ten zachwyca oryginalną bryłą i ciekawym wnętrzem.
Prezentujemy zdjęcia najnowszego, lubelskiego hotelu Focus. Hotel położony jest w spokojnej okolicy 8 km od centrum Lublina. Ze względu na swoją lokalizację i znajdujące się w nim SPA jest idealnym miejscem zarówno dla odwiedzających Lublin prywatnie jak i tych podróżujących służbowo. Obiekt  ten zaciekawia gości od pierwszego wejrzenia swoją ciekawą, nowoczesną bryłą. 
Hotel oferuje wygodne noclegi w 87 klimatyzowanych pokojach, w tym w 3 apartamentach. Hotel dysponuje ośmioma salami konferencyjnymi, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny i stanowią doskonałe miejsce na organizację spotkania czy szkolenia.

Do dyspozycji Gości oddajemy hotelową restaurację, w której można zjeść pyszne dania kuchni międzynarodowej oraz bar. Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wymarzonych wesela, balu, studniówki lub innej imprezy okolicznościowej.

Wyróżnikiem tego obiektu jest wyjątkowe hotelowe SPA, w którym goście mogą skorzystać z szeregów zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących.  Natomiast w strefie wellness na gości czekają 2 przestronne jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz lodopad.