Wspólna akcja Quiosque i Focus Hotels - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wspólna akcja Quiosque i Focus Hotels
Data publikacji: 10.12.2021

Grudzień i zbliżający się okres świąteczny to tradycyjnie czas obdarowywania ważnych dla nas osób. Dlatego Quiosque, marka która zawsze w centrum działań stawia swoje Klientki, chce wyrazić im swoją wdzięczność. We współpracy z Focus Hotels, Quiosque zaoferuje im wyjątkową niespodziankę.
Quiosque przygotował vouchery o wartości 300 zł na pobyt w obiektach należących do hotelowej sieci. Ten prezent otrzyma każdy, kto w okresie 10-31.12.2021 dokona zakupów w sklepach stacjonarnych lub na quiosque.pl za minimalną kwotę 400 zł. Klienci Quiosque będą mogli zrealizować swój voucher między 27.12.2021, a 31.03.2022 w dowolnie wybranym hotelu Focus.To nie pierwsze innowacyjne działania jakie te dwie marki podejmują razem. W kwietniu 2021 roku, w związku z ograniczeniem dostępności sklepów w galeriach handlowych, w hotelowych restauracjach Focus Hotels zagościły butiki z ubraniami Quiosque. Akcja ta spotkała się z entuzjastycznym odbiorem.
 
Obie marki koncentrują się na dostarczaniu swoim Klientom i Gościom profesjonalnej w każdym aspekcie obsługi, rozumiejąc ich potrzeb i oczekiwań. Dlatego oczywistym było, że kolejne wspólne projekty są kwestią czasu. “Chcieliśmy podziękować naszym Klientkom, a jednocześnie pokazać, że wiemy i doceniamy to jak dużo pracy wkładają w przygotowanie pięknych Świąt dla swoich bliskich. Uznaliśmy, że wspaniałą formą podziękowań będzie możliwość wypoczynku w hotelach Focus - mówi Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu PBH S.A., spółki do której należy Quiosque. “Chcemy rozciągnąć w czasie dla Klientów Quiosque poczucie wyjątkowości i zadbania, którego doświadczają podczas zakupów i dać im to samo uczucie podczas pobytu w naszym hotelu” - wtóruje jej Dariusz Burel, członek zarządu Focus Hotels S.A.
 
Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Aktualnie w jej skład wchodzi 13 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie, Elblągu, Szczecinie oraz Lublinie, a sieć ciągle się rozwija. Hotele Focus oraz marka Quiosque są częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE - konglomeratu spółek z różnych branż, notowanego na warszawskiej GPw od 2007 roku.