Świąteczne synergie w Grupie – prezenty od Quiosque i Focus Hotels! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Świąteczne synergie w Grupie – prezenty od Quiosque i Focus Hotels!
Data publikacji: 06.12.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W najnowszym odcinku prezentujemy kolejne synergie w Grupie - świąteczną kooperację Quiosque i Focus Hotels. Zapraszamy na mikołajkowy odcinek serii vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE, a w nim... prezenty od Quiosque i Focus Hotels! Mikołaj Jerzy wraz z Agnieszką Krzywańską, dyrektor zarządu PBH S.A. oraz Dariuszem Burelem, członkiem zarządu Focus Hotels S.A., prezentują wyjątkową akcję skierowaną do swoich klientów i gości, łączącą synergie zachodzące pomiędzy tymi dwoma wyjątkowymi markami z portfolio Grupy. Jak zwykle w naszych rozmowach poruszamy także tematy rynkowe, mówiąc o swobodzie prowadzenia działalności oraz zachowaniu rynku hotelowego i odzieżowego w towarzyszących nam nietypowych okolicznościach gospodarczo-społecznych.
 
👉Tematy odcinka:0:00 Wstęp. Dwie silne marki2:04 Kwietniowa współpraca Quiosque i Focus Hotels. Pirackim statkiem pod prąd obostrzeń
10:42 Nowa akcja świąteczna - vouchery Quiosque & Focus Hotels
20:27 Zmiany rynku hotelowego i odzieżowego

👉Quiosque
👉Focus Hotels
👉Każda klientka, która między 10 a 31 grudnia zrobi zakupy za minimum 400 zł, otrzyma voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Hoteli Focus
 

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!