Omówienie wyników Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. za III kwartały 2021 roku - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. za III kwartały 2021 roku
Data publikacji: 29.11.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W najnowszym odcinku omawiamy wyniki GK IMMOBILE za III kwartały 2021 roku. Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W 67. odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił Rafała Jerzego, prezesa zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. oraz Piotra Fortunę, członka zarządu i dyrektora finansowego  Podczas rozmowy opowiedziano jak nasza spółka radziła sobie w III kwartałach 2021 roku, omawiając świeżo opublikowane sprawozdanie finansowe za ten okres. Dyskutowano także na temat perspektyw segmentów w których funkcjonuje Grupa oraz odpowiedziano na pytania widzów.
 
👉Tematy odcinka:0:00 Odpowiedzi na pytania widzów15:07 Omówienie sprawozdania finansowego 3Q2021

👉Link do dokumentów sprawozdania 3Q2021

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!