Quiosque - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Quiosque

Business and Fashion by Quiosque.pl na sezon wiosna-lato 2024

We wnętrzach restauracji La Rosa w Bydgoszczy marka Quiosque.pl, w której skład wchodzi: QSQ, Laurella, Błonie, Akardo oraz MaraSimSim, zaprezentowała najnowszą kolekcję wiosna-lato 2024.

Wyprzedaż garażowa Laurelli – kolejna edycja kultowego wydarzenia po raz pierwszy w Warszawie

Marka modowa Laurella zaprasza na kolejną Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się 29 lipca w Warszawie. Wyjątkowe zakupy zrobić można w godzinach 9:00-18:00, w hotelu Focus Premium, przy ulicy Suwak 15. To nie tylko zwykła wyprzedaż, a prawdziwa uczta dla miłośniczek mody i poszukiwaczek niepowtarzalnych skarbów.

Dynamiczny rozwój segmentu modowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Segment modowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE, mimo że jest najmłodszym segmentem działalności tego giełdowego konglomeratu, zaskakuje dynamicznym rozwojem. Po rozbudowie o kilka nowych marek, portfolio modowe rozrasta się o nowe sklepy, asortyment oraz pomysły sprzedażowe.

Laurella w kolejnych sklepach sieci Quiosque!

Marka Laurella jest już obecna w blisko 50 sklepach sieci Quiosque. Posiada też 4 własne punkty. O dynamicznym rozwoju marki w ramach Grupy Kapitałowej Immobile opowiedzieli wiceprezes GKI Sławomir Winiecki i prezes spółki Laurella Marcin Vogel.

Mongolia - jurty i drapacze chmur. Uyanga Bayarkhuu ambasadorką Quiosque

Uyanga Bayarkhuu, Mongołka mieszkająca od 11 roku życia w Polsce, jest kolejną Ambasadorką Kobiet Quiosque. Jesienią premiera jej biograficznej książki. Uyanga w rozmowie z Marcinem Kowalskim z GKI odsłania przed nami Mongolię, opowiada o tym, jak w latach 90. wyglądało dzieciństwo dziewczynki z Azji w Tomaszowie Mazowieckim, opisuje życie w jurcie i wyjaśnia, na czym polega wiara w reinkarnację. Agnieszka Kuca, szefowa marketingu i PR w GKI, przybliża projekt Ambasady Kobiet Quiosque i ujawnia najbliższe plany marki.

Sukienki Laurella już dostępne w bydgoskim Quiosque!

Krótko po ogłoszeniu dołączenia poznańskiej marki odzieżowej Laurella do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ubrania tej marki zaczynają być dostępne w sklepach należącej do Grupy marki Quiosque. Zadebiutowały już w Bydgoszczy, a wkrótce pojawią się w kolejnych miastach.

Quiosque przejmuje kolejne marki. Nowa strategia znanej sieci

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki, które odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w restauracji LaRosa, przy Placu Kościeleckich 3 w Bydgoszczy.

Rodzina Quiosque coraz większa. Przejęcia, e-commerce, nowe sklepy

Od dwóch lat sieć Quiosque działa w ramach Grupy Kapitałowej Immobile. Na czym polega porządkowanie kanałów dystrybucji, jak zmieniła się sprzedaż w internecie i gdzie powstaną nowe sklepy? Rozmawialiśmy też o szafach Quiosque, komisie i zaangażowaniu influencerek. Agnieszka Krzywańska i Aleksander Pawzun z Quiosque , w rozmowie z Remigiuszem Jaskotem mówili m.in. o kolejnych przejęciach - MaraSimSim, Akardo, Błonie i Laurella.

Zegarki Błonie w strukturze Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Błonie Sp. z o.o, następca kultowej polskiej marki zegarków, stała się częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A, dołączając do działającej w jej ramach spółki PBH S.A. - Błonie to rozpoznawalna i stabilna marka, która czerpie to, co najlepsze z polskiej tradycji zegarmistrzowskiej – mówi Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE rozwija segment modowy dzięki akwizycji Marasimsim