Business and Fashion by Quiosque.pl na sezon wiosna-lato 2024 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Business and Fashion by Quiosque.pl na sezon wiosna-lato 2024
Data publikacji: 26.04.2024

We wnętrzach restauracji La Rosa w Bydgoszczy marka Quiosque.pl, w której skład wchodzi: QSQ, Laurella, Błonie, Akardo oraz MaraSimSim, zaprezentowała najnowszą kolekcję wiosna-lato 2024.
W piątkowy wieczór 19 kwietnia specjalnie zaproszeni goście, klientki, projektanci, dziennikarze, influencerzy oraz pracownicy spółek należących do Grupy Kapitałowej Immobile, mieli okazję zapoznać się z kolekcją, która niebawem pojawi się w sklepach. Na początku goście mogli podziwiać gorący, karaibski taniec bachata w wykonaniu Michaliny Zychal oraz Roberta Dzikowskiego ze Studia Tańca Adelante, który płynnie przeszedł w pokaz mody. Wydarzeniu towarzyszyła również degustacja wina IMMOwines.
Motyw przewodni: irysy
 Kolekcja Quiosque.pl w nadchodzącym sezonie posiada wszystkie niezbędne elementy garderoby, aby stworzyć olśniewającą stylizację na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy szukamy stylizacji biznesowej, casualowej czy na imprezę okolicznościową. Projektanci zadbali o to, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo i pięknie. W kolekcji znajdziemy energetyczne, florystyczne wzory, pięknie skrojone garnitury, spodnie i spódnice w najmodniejszych fasonach, a także odzież casualową w nowej odsłonie. Nie zabrakło oczywiście sukienek QSQ oraz Laurelli. Stylizacje doskonale uzupełniają rzemieślnicze buty i nowoczesne torebki Akardo, zegarki z wieloletnią tradycją marki Błonie oraz oryginalna biżuteria Mara SimSim.