Sukienki Laurella już dostępne w bydgoskim Quiosque! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Sukienki Laurella już dostępne w bydgoskim Quiosque!
Data publikacji: 25.05.2023

Krótko po ogłoszeniu dołączenia poznańskiej marki odzieżowej Laurella do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ubrania tej marki zaczynają być dostępne w sklepach należącej do Grupy marki Quiosque. Zadebiutowały już w Bydgoszczy, a wkrótce pojawią się w kolejnych miastach.
Ubrania Laurelli zagościły już w pierwszym ze sklepów sieci – w salonie Quiosque w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy. Debiut marki w tym mieście został bardzo entuzjastycznie przyjęty, zarówno przez wirtualną społeczność Laurelli, liczoną w setkach tysięcy aktywnych obserwatorek; a przede wszystkim przez bydgoszczanki, które licznie odwiedziły sklep w dzień otwarcia. Z tej okazji porad modowych udzielała sama Laura Vogel-Reiss – założycielka marki . Nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz słodkiego poczęstunku.
Koncept sprzedaży tej marki w salonach należących do Quiosque, marki będącej częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE, pojawił się wkrótce po finalizacji przejęcia Laurelli przez ten bydgoski konglomerat. Jest to realizacja wizji rozwoju marki, która dąży do otwarć nowych sklepów stacjonarnych. Ubrania marki Laurella pojawią się w salonach Quiosque również w innych miastach, między innymi w Łodzi, Gdańsku czy Wrocławiu. Równocześnie trwać będą poszukiwania lokalizacji odpowiednich dla samodzielnych sklepów marki Laurella.
 Laurella to szybko rozwijająca się marka odzieży dla kobiet. Jej wyróżnikiem, obok najnowszych trendów, szerokiej palety kolorów i wysokiej jakości stosowanych materiałów, jest wyjątkowa społeczność klientek skupiona wokół marki.