Sektor modowy - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Sektor modowy

Wyprzedaż garażowa Laurelli – kolejna edycja kultowego wydarzenia po raz pierwszy w Warszawie

Marka modowa Laurella zaprasza na kolejną Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się 29 lipca w Warszawie. Wyjątkowe zakupy zrobić można w godzinach 9:00-18:00, w hotelu Focus Premium, przy ulicy Suwak 15. To nie tylko zwykła wyprzedaż, a prawdziwa uczta dla miłośniczek mody i poszukiwaczek niepowtarzalnych skarbów.

Dynamiczny rozwój segmentu modowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Segment modowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE, mimo że jest najmłodszym segmentem działalności tego giełdowego konglomeratu, zaskakuje dynamicznym rozwojem. Po rozbudowie o kilka nowych marek, portfolio modowe rozrasta się o nowe sklepy, asortyment oraz pomysły sprzedażowe.

Laurella w kolejnych sklepach sieci Quiosque!

Marka Laurella jest już obecna w blisko 50 sklepach sieci Quiosque. Posiada też 4 własne punkty. O dynamicznym rozwoju marki w ramach Grupy Kapitałowej Immobile opowiedzieli wiceprezes GKI Sławomir Winiecki i prezes spółki Laurella Marcin Vogel.

Mongolia - jurty i drapacze chmur. Uyanga Bayarkhuu ambasadorką Quiosque

Uyanga Bayarkhuu, Mongołka mieszkająca od 11 roku życia w Polsce, jest kolejną Ambasadorką Kobiet Quiosque. Jesienią premiera jej biograficznej książki. Uyanga w rozmowie z Marcinem Kowalskim z GKI odsłania przed nami Mongolię, opowiada o tym, jak w latach 90. wyglądało dzieciństwo dziewczynki z Azji w Tomaszowie Mazowieckim, opisuje życie w jurcie i wyjaśnia, na czym polega wiara w reinkarnację. Agnieszka Kuca, szefowa marketingu i PR w GKI, przybliża projekt Ambasady Kobiet Quiosque i ujawnia najbliższe plany marki.

Sukienki Laurella już dostępne w bydgoskim Quiosque!

Krótko po ogłoszeniu dołączenia poznańskiej marki odzieżowej Laurella do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ubrania tej marki zaczynają być dostępne w sklepach należącej do Grupy marki Quiosque. Zadebiutowały już w Bydgoszczy, a wkrótce pojawią się w kolejnych miastach.

Laurella dołączyła do Grupy Kapitałowej IMMOBILE!

To jedna z najgłośniejszych konsolidacji na rynku odzieżowym ostatnich lat – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupa Kapitałowa IMMOBILE, właściciel marki Quiosque, przejmuje popularną poznańską Laurellę. – Mamy dobrą chemię, zwiększymy skalę działania – komentuje Laura Reiss Vogel.

Quiosque przejmuje kolejne marki. Nowa strategia znanej sieci

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki, które odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w restauracji LaRosa, przy Placu Kościeleckich 3 w Bydgoszczy.

Rodzina Quiosque coraz większa. Przejęcia, e-commerce, nowe sklepy

Od dwóch lat sieć Quiosque działa w ramach Grupy Kapitałowej Immobile. Na czym polega porządkowanie kanałów dystrybucji, jak zmieniła się sprzedaż w internecie i gdzie powstaną nowe sklepy? Rozmawialiśmy też o szafach Quiosque, komisie i zaangażowaniu influencerek. Agnieszka Krzywańska i Aleksander Pawzun z Quiosque , w rozmowie z Remigiuszem Jaskotem mówili m.in. o kolejnych przejęciach - MaraSimSim, Akardo, Błonie i Laurella.

Akardo w rodzinie Quiosque [video]

Marka modowa Akardo dołączyła do Grupy Kapitałowej Immobile. Buty od polskich rzemieślników można już kupować na stronie Quisque. Akardo rozwija się też w sferze galanterii skórzanej - powstają torebki, paski czy portfele. Dodatkowo, marka będzie włączona w powstawanie projektów zegarków Błonie i biżuterii Marasimsim.

Zegarki Błonie dołączają do Immobile! [video]

Zegarki Błonie dołączają do Grupy Kapitałowej Immobile. W ramach synergii z Quiosque możemy się spodziewać nowych linii i modeli historycznej polskiej marki. Prezes spółki Błonie Michał Dunin oraz wiceprezes Michał Woch opowiedzieli o nawiązaniach do historii, marce Chopin, przyszłych projektach i DNA marki.