Dynamiczny rozwój segmentu modowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Dynamiczny rozwój segmentu modowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 07.07.2023

Segment modowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE, mimo że jest najmłodszym segmentem działalności tego giełdowego konglomeratu, zaskakuje dynamicznym rozwojem. Po rozbudowie o kilka nowych marek, portfolio modowe rozrasta się o nowe sklepy, asortyment oraz pomysły sprzedażowe.
Początek czerwca to wytężona praca dla wszystkich marek modowych Grupy, a zwłaszcza Laurelli. W tych dniach odbyła się kolejna wyprzedaż garażowa, podczas której do sprzedaży trafiło ponad 6 tysięcy sztuk odzieży w atrakcyjnych cenach. Ten dwudniowy event przyciągnął setki klientek, które na start wyprzedaży oczekiwały w kolejkach liczących kilkadziesiąt metrów, nierzadko stojąc w nich już od wczesnych godzin porannych. To wydarzenie to kolejny ewenement marki, wyróżniający ją wśród kobiecych marek odzieżowych w Polsce i nie tylko.
 Równolegle Laurella prowadzi ekspansję, wprowadzając swoje produkty do kolejnych 20 sklepów Quiosque. Inicjatywa ta wystartowała krótko po dołączeniu marki do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, dzięki czemu dziś produkty Laurelli są dostępne stacjonarnie dla klientek w nieomal już wszystkich zakątkach kraju. Ukoronowaniem inicjatywy jest otwarcie pierwszego samodzielnego sklepu Laurelli zlokalizowanego w galerii handlowej – mowa tu o warszawskim sklepie marki w Galerii Młociny.
 
Inne marki nie pozostają w tyle! Już w przyszłym tygodniu do sklepów Quiosque wchodzą pierwsze premiery Akardo. Marka ta pod okiem Quiosque, postawiła na rozszerzenie swojego asortymentu o torebki skórzane. Efekty tej współpracy zobaczyć można w naszych social mediach, a już wkrótce na półkach sklepowych oraz w sklepach internetowych Akardo i Quiosque. Do sklepów Quiosque trafią także produkty marki biżuteryjnej Marasimsim.
 
Na rozwój asortymentu postawiła też marka Błonie, rozpoczynając prace nad kolekcją zegarków damskich. Ponadto, razem z marką przemysłową z portfolio Grupy – PJP Makrum, pracują nad seryjną produkcją kopert do zegarków w Polsce.
 
Sam Quiosque również stawia na dynamiczną ekspansję. Aktualnie sieć tworzy 112 sklepów własnych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy dołączyło do niej aż 25 nowych sklepów. Jeszcze przed końcem wakacji marka zaplanowała kilka nowych otwarć. Postawiono także na rewolucyjny sposób zaoferowania klientkom jeszcze większego wyboru, zarówno w asortymencie odzieży, jak i w zakresie oferowanych cen. Polega on na instalacji specjalnych szaf, w których prezentowane są  wyjątkowe okazje cenowe. Strefa szaf pojawiła się już w kilkudziesięciu sklepach Quiosque, a niebawem trafi do kolejnych kilkunastu. Plany na kolejny rok nie różnią się od bieżących – Quiosque planuje zachować dynamiczne tempo rozwoju i modernizacji.