Najcenniejszy towar w e-commerce - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Najcenniejszy towar w e-commerce
Data publikacji: 13.12.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W najnowszym odcinku rozmawiamy o innowacjach i e-commerce.

W najnowszym odcinku serii vodcastów rozmawiamy o innowacjach i e-commerce! Jak przedsiębiorstwa mogą w dzisiejszych czasach wykorzystywać nowe technologie? Jak technologia może pomagać zarabiać lub ograniczać wydatki? Jakie szykujemy innowacje w Grupie Kapitałowej IMMOBILE? Co jest najcenniejszym towarem e-commerce? Zapraszamy do oglądania i poznania odpowiedzi na te pytania. 

👉Tematy odcinka: 0:00 Jak robi się karierę związaną z internetem? 8:21 Co robimy w tym zakresie w Grupie Kapitałowej IMMOBILE? 12:32 Cyfryzacja papierów. Sadzimy drzewa i pozbywamy się papieru z firmy. Drzwi z jednym kliknięciem. Zautomatyzowanie HR-u 16:31 Ruch - najcenniejszy towar w internecie 
 

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!