Postępy budowy i elewacja na osiedlu Rabatki - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Postępy budowy i elewacja na osiedlu Rabatki
Data publikacji: 22.08.2022

Jeszcze kilka miesięcy i mieszkania I etapu najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE zostaną przekazane mieszkańcom. Przedstawiamy jak prezentuje się obecne zaawansowanie budowy, na której widoczne są już prawie ukończone elewacje dwóch budynków.
Najnowsza inwestycja Grupy Kapitałowej IMMOBILE i jej spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, zlokalizowana jest w dzielnicy Okole. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Kanał Bydgoski z atrakcyjnymi śluzami i dużym parkiem ze starodrzewami, pomnikami przyrody oraz z roślinnością występującą wyłącznie w tym regionie miasta. 

Na początku roku na budowie miało miejsce uroczyste zawieszenie wiechy, wieńczące zakończenie prac konstrukcyjnych. Obecnie trwają prace wykończeniowe, m.in. przy wykończeniu balkonów i elewacji.
Na bydgoskim osiedlu Okole, w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego Kanału Bydgoskiego, powstaje I etap osiedla Rabatki, który obejmuje dwa nowoczesne, 6-kondygnacyjne bloki z indywidualnymi garażami w bryle i windami z najniższego poziomu. W 5-klatkowym budynku A zaprojektowano 95 mieszkań, natomiast w 1-klatkowym budynku B przewidziano 35 lokali. Wygodne i funkcjonalne mieszkania z balkonami o zróżnicowanych metrażach od 34,77 m2 do 95,56 m2 dają możliwość indywidualnych modyfikacji, tak, aby zaaranżowana przestrzeń spełniała wymagania dużych rodzin, młodych małżeństw i singli. W planach jest zrealizowanie tu kilku budynków wielorodzinnych.