Osiedle Uniwersyteckie z podobiznami naukowców! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Osiedle Uniwersyteckie z podobiznami naukowców!
Data publikacji: 14.03.2022

Położenie Osiedla Uniwersyteckiego to według mieszkańców dzielnicy, jedna z najlepszych lokalizacji w bydgoskim Fordonie. Jednak to nie jedyny wyróżnik tej inwestycji deweloperskiej! Jej mieszkańców witają u wejścia najznamienitsi naukowcy. Sprawdź dlaczego!  
W klatkach schodowych budynków Osiedla Uniwersyteckiego, mieszkańców witają podobizny znakomitych naukowców. To bezpośrednie odniesienie do nazwy osiedla, jak i niedalekiego sąsiedztwa głównego kampusu Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. "Patronami" poszczególnych klatek zostali dotychczas: Maria Skłodowska-Curie, Marian Rejewski, Ignacy Łukasiewicz, Nikola Tesla, Mikołaj Kopernik oraz Dmitrij Mendelejew. Kto pojawi się w budynkach kolejnych etapów tej wyjątkowej inwestycji? Tego jeszcze nie wiemy, ale chętnie przyjmiemy sugestie nowych mieszkańców osiedla!
 
W drugim  etapie Osiedla Uniwersyteckiego powstają kolejne  czterokondygnacyjne kameralne budynki. W  blokach  jest od 34 do 36 mieszkań, dwie  przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Podobnie jak wszystkie pozostałe inwestycje naszej spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, również tę charakteryzuje użycie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zgodnie z sugestiami naszych klientów zmodyfikowaliśmy metraże oferowanych mieszkań. Są one zróżnicowane w zakresie od 26,9m2 do 73,44m2. Każde z mieszkań zostało zaprojektowane tak, aby istniała możliwość nowej aranżacji pomieszczeń. Znajdziecie tu przestrzenne mieszkania dla dużych rodzin, komfortowe dla młodych małżeństw i ekonomiczne dla singli. Projekt zagospodarowania terenów zielonych stanowi spójną całość z szatą roślinności etapu I, jak i kompozycją przewidzianą dla całego Osiedla.