Skills.lab już działa, Projprzem Budownictwo kontynuuje budowę we Wronkach - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Skills.lab już działa, Projprzem Budownictwo kontynuuje budowę we Wronkach
Data publikacji: 10.03.2022

W grudniu 2021 r. siedmiokrotny mistrz Polski Lech Poznań otworzył własną skills.lab Arenę przy Akademii Młodzieży we Wronkach. Ten wyjątkowy i nowatorski system szkolenia młodych piłkarzy stanowi jedną z części inwestycji Lecha, w której za prace budowlane odpowiedzialna jest spółka Projprzem Budownictwo.
Lech Poznań pochwalił się ćwiczeniami swoich adeptów na symulatorze skills.lab. Najbardziej zaawansowany system oceny i szkolenia w światowej piłce nożnej jest używany przez wszystkie zespoły akademii i umożliwia oparte na danych podejście do skautingu i rozwoju zawodników. Arena do ćwiczeń jest nowością szkoleniową, która do tej pory była dostępna tylko w Monachium i San Francisco. System szkoleniowy został opracowany i zbudowany przez Anton Paar SportsTec GmbH z siedzibą w Graz (Austria). 
Ta część inwestycji Akademii Lecha Poznań we Wronkach została oddana pod koniec roku 2021. Część budowlana, za którą jako generalny wykonawca odpowiada Projprzem Budownictwo, zakończona będzie w bieżącym roku. Spółka  sfinalizuje budowę internatu z szatniami, pokojami dla młodych piłkarzy, gabinetami fizjoterapeutycznymi, bogatym zapleczem socjalno-technicznym, a także salą konferencyjną, w której będą mogły odbywać się odprawy.

Użyte we wpisie materiały pochodzą z kanałów YouTube Lecha Poznań oraz skills.lab.