Projprzem budownictwo - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Projprzem budownictwo

Projprzem Budownictwo - realizacja osiedla mieszkaniowego Perfumiarnia

Perfumiarnia to długo wyczekiwana, spektakularna inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu, której budowa została zakończona. Osiedle Funduszu Garvest powstało na działce zlokalizowanej pomiędzy ulicami Głogowską i Śniadeckich. Za projekt budynków mieszkalnych odpowiadają JEMS Architekci, a Generalnym Wykonawcą została firma Projprzem Budownictwo.

Projprzem Budownictwo dalej buduje w sercu Poznania

Projprzem Budownictwo buduje kolejne wyjątkowe mieszkania w Poznaniu. Przy ul. Śniadeckich 10 powstaje unikatowa kamienica z trzema kondygnacjami podziemnymi oraz czterema do sześciu kondygnacji naziemnych, łączących funkcje handlowo-usługowe z mieszkalnymi.

Otwarcie wybudowanej przez Projprzem Budownictwo Strefy Aktywności Gospodarczej w Stoszowicach

Największa w ostatnim czasie inwestycja na terenie gminy Stoszowice realizowana była w dwóch etapach jednocześnie. Pierwszy polegał na budowie Inkubatora Przedsiębiorczości 2.0 wraz z zagospodarowaniem terenu. Prace te wykonała spółka Projprzem Budownictwo.

Kolejne kontrakty Projprzem Budownictwo

Spółka Projprzem Budownictwo, część Grupy Przemysłowej PJP Makrum, podpisała w tym roku kontrakty na kwotę 204 mln zł. Prezes Dariusz Paprzycki oraz wiceprezes Dariusz Gugała opowiedzieli o nowych umowach, trwających realizacjach i sytuacji na rynku budownictwa przemysłowego.

Projprzem Budownictwo będzie budować w Poznaniu za 53 miliony

PJP Makrm S.A. poinformowała za pośrednictwem raportu bieżącego o zawarciu przez jej spółkę zależną Projprzem Budownictwo znaczącej umowy na wybudowanie budynków mieszkalnych w Poznaniu. Wartość umowy to prawie 53 mln złotych.

Kolejne przedszkole od Projprzem Budownictwo - rusza budowa!

Projprzem Budownictwo to podmiot doświadczony w kompleksowych budowach obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Władze spółki właśnie podpisały umowę na kolejną realizację - będzie nią przedszkole w Krotoszynie.

Projprzem Budownictwo wybuduje dla Emtor

Reprezentująca sektor budownictwa przemysłowego spółka Projprzem Budownictwo zawarła kolejną znaczącą umowę. Wykona zadanie inwestycyjne pn.: „przebudowa, nadbudowa, rozbudowa i podpiwniczenie istniejącego budynku restauracji z salą konsumpcyjną o część hotelową ze strefą odnowy biologicznej i basenem w Zbicznie”.

Film z imponującej inwestycji Projprzem Budownictwo dla Aluplast

Prezentujemy film z imponującej inwestycji zrealizowanej przez Projprzem Budownictwo dla Aluplast. Jej przedmiotem była budowa zakładu produkcyjnego z infrastrukturą towarzyszącą w Nagradowicach.

Projprzem Budownictwo buduje szkołę w Rudzie Bugaj

Rozbudowa szkoły podstawowej w Rudzie Bugaj to jedna z inwestycji aktualnie realizowanych przez spółkę Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. Zadanie to obejmuje budowę budynków, które powiększą prawie dwukrotnie przestrzeń, którą dotychczas dysponowali uczniowie tej placówki.

Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. wykona rozbudowę centrum dystrybucyjnego BIMs PLUS Bydgoszcz

W minionym tygodniu spółka BIMs PLUS Bydgoszcz poinformowała o rozbudowie swojego centrum dystrybucyjnego oraz podpisaniu umowy z generalnym wykonawcą tej inwestycji – Projprzem Budownictwo Sp. z o.o.