Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - zwolnienia w GKI, rynek wykonawczy i kurs Atremu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - zwolnienia w GKI, rynek wykonawczy i kurs Atremu
Data publikacji: 07.08.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE - cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Tematem trzeciego odcinka podcastu są m.in. zwolnienia w GKI, rynek wykonawczy i kurs Atremu.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Poprowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W trzecim odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes zarządu Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna, a dyskusję moderuje Mikołaj Jerzy. Grono to odniosło się do szczegółów związanych z takimi kwestiami jak sprawy kadrowe w spółce, rynek wykonawczy i nowe kontrakty w budownictwie czy ostatnie dynamiczne zmiany w kursie Atrem S.A. - spółki zależnej Grupy IMMOBILE.

Tematy podejmowane w nagraniu:

1:25 - Zwolnienia w GKI

5:55 - Rynek wykonawczy

7:42 - kurs AtremuBohaterzy odcinka:http://www.atrem.pl/http://www.projprzembudownictwo.pl/

Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.