Ekozakupy.pl: nowy sklep sieci w warszawskim Wilanowie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Ekozakupy.pl: nowy sklep sieci w warszawskim Wilanowie
Data publikacji: 18.08.2016

Znana

sieć sklepów ekologicznych Ekozakupy.pl otwiera nowy sklep. Marka ta, dotychczas znana głównie ze sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w Bydgoszczy, wchodzi ze swoją ofertą do innych polskich miast. Już niebawem ekologiczne zakupy będzie można zrobić w warszawskim Wilanowie.

.


Na tym popularnym osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, zwanym też Miasteczkiem Wilanów, powstanie kolejny, czwarty już sklep sieci sklepów ekologicznych Ekozakupy.pl. Pierwszych klientów zaprosi już pod koniec września. Obiekt zlokalizowany będzie w samym sercu miasteczka - przy Alei Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Znajdzie się w sąsiedztwie innych, znanych sklepów sieciowych, w lokalu umiejscowionym w przyziemiu budynku mieszkalnego należącego do jednego z tutejszych miniosiedli. Eko-specyfikę sklepu podkreśli wejście z bogatego w zieleń dziedzińca, otoczonego efektownymi fontannami.[caption id="attachment_3693" align="aligncenter" width="620"]
Dziedziniec sklepu[/caption][caption id="attachment_3679" align="aligncenter" width="591"]
Witryna nowego sklepu w Wilanowie[/caption]

W lokalu o powierzchni ok 80m2, znaleźć będzie można 3000-4000 produktów, z których większość to produkty certyfikowane. Wśród kategorii tworzących ofertę sklepu, znajdą się artykuły dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W ofercie nie zabraknie warzyw, owoców, nabiału, mięsa czy przypraw, a wśród nich zarówno produktów regionalnych, jak i egzotycznych, pochodzących z dalekich zakątków świata. Dostępny będzie również szeroki asortyment kosmetyków i naturalnych artykułów drogeryjnych. Znaleźć będzie można tu wyroby przeznaczone dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, specyfiki podnoszące odporność i chroniące przed wieloma schorzeniami, a także suplementy wspomagające oczyszczanie organizmu czy też utratę zbędnych kilogramów. W planach jest również sprzedaż ekologicznego wina. Układ sklepu będzie prosty i przejrzysty, alejki szerokie i wygodne dla klientów - szczególnie dla mam z wózkami. Dobre oświetlenie artykułów, łatwa dostępność na półkach i rozmieszczenie ich tematycznie sprawi, że klient będzie czuł się tu komfortowo. Pomoże w tym również estetyczny i przyjazny wystrój, podkreślający naturalny charakter sklepu Ekozakupy.pl.Z okazji otwarcia, na nowych klientów czekać będzie wiele niespodzianek, w tym obecność specjalnego gościa, dobrze znanego fanom zdrowej żywności. Zaprezentuje on swoją nową książkę.

Ekozakupy.pl to dynamicznie rozwijający się start-up, Swoją działalność operacyjną rozpoczął w połowie roku 2014, otwierając od tamtego czasu sklepy stacjonarne sieci oraz sklep internetowy. W planach ma kolejne otwarcia w atrakcyjnych lokalizacjach i rozbudowę ogólnopolskiej sieci sprzedaży. Wyróżnikiem sklepów marki Ekozakupy.pl jest bardzo szeroka oferta produktów, uzupełniana regularnym akcjami promującymi zdrowy tryb życia, np. konsultacjami z dietetykiem czy kosmetologiem. Sklepami zarządza Attila Sp. z o.o., spółka należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.