Focus Hotels: O dzierżawie hoteli wiemy wszystko - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Focus Hotels: O dzierżawie hoteli wiemy wszystko
Data publikacji: 20.02.2019

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Dynamiczny rozwój zawdzięcza m.in. wyjątkowemu modelowi biznesowemu, polegającemu na długoterminowej umowie dzierżawy na obiekt hotelowy, zapewniając inwestorom gwarantowany zwrot z inwestycji, długoletnią umowę oraz czynsz zabezpieczony gwarancją bankową.

Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanej hotelom ekonomicznym oraz Focus Hotel Premium dla hoteli 4 gwiazdkowych, charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych usług. W chwili obecnej jest to 10 obiektów zlokalizowanych w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Inowrocław, Poznań, Łódź i Chorzów. Dwa kolejne otwarcia zaplanowane są już niebawem w Lublinie i Warszawie. W latach 2014 i 2015 Focus Hotels wybierano najlepszą siecią hotelową w Polsce w prestiżowym konkursie Best Hotel Awards.Focus Hotel oferuje inwestorom oraz właścicielom obiektów hotelowych długoterminową umowę dzierżawy na obiekt hotelowy, gwarantującą zwrot inwestycji w ramach wypłacanego czynszu. Dzięki niej zdejmujemy z właściciela nieruchomości wszystkie ryzyka związane z prowadzeniem działalności hotelarskiej. Gwarantowany czynsz zabezpieczony jest gwarancją ubezpieczeniową. Właściciel od początku zna zwrot z inwestycji, a podpisana umowa umożliwia mu uzyskanie finansowania bankowego inwestycji. Alternatywą dla wydzierżawienia obiektu hotelowego jest kontrakt na zarządzanie. Efektywnie prowadzimy operację i sprzedaż hotelu pod jego brandem, działając zgodnie z wypracowanym know-how.

Focus Hotels S.A. świadczy kompleksowe usługi consultingowe na każdym etapie realizacji inwestycji. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, deweloping i budownictwo przemysłowe. Dzięki kompetencjom posiadanym przez CDI Konsultanci Budowlani, spółkę należącą do tej samej grupy kapitałowej, umożliwiamy przejęcie od inwestora kwestii związanych między innymi z nadzorem budowy w trakcie realizacji, koordynacją specjalistycznych przeglądów i prac wykonawców oraz prowadzeniem wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Dzięki temu Focus Hotels S.A. posiada nie tylko know-how hotelowe, ale także dostęp do najlepszych specjalistów z branży deweloperskiej oraz mocne zaplecze biznesowe.Dołącz do dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hotelowej! Więcej informacji dostępnych jest na: http://development.focushotels.pl/