Foto focus na Leśne – zrób zdjęcia z najwyższego punktu osiedla - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Foto focus na Leśne – zrób zdjęcia z najwyższego punktu osiedla
Data publikacji: 11.08.2023

Kolejną gratkę dla miłośników fotografii przygotowała Grupa Kapitałowa IMMOBILE, wraz z deweloperem CDI Konsultanci Budowlani. Już w najbliższy czwartek udostępnią oni szesnastą kondygnację największego budynku Platanowego Parku na osiedlu Leśnym jako bazę wyjątkowego pleneru fotograficznego.
Wszystkich pasjonatów fotografii - zawodowców i amatorów - zapraszamy w najbliższy czwartek (17 sierpnia 2023 o godzinie 19:00) na najwyższe piętro dominanty III etapu osiedla Platanowy Park, przy ulicy Leśnej w Bydgoszczy. Tarasy jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w mieście to idealna baza do wykonania niezapomnianych ujęć osiedla Leśnego, jak i dalszego krajobrazu Bydgoszczy. A to wszystko w złotej godzinie – czasie tuż przed zachodem słońca, gdzie pięknym widokom towarzyszy złote światło, gwarantujące doskonałe warunki oświetlenia. To ostatni moment na wykorzystanie zalet jakie oferuje ten budynek, ponieważ już za kilka dni jego przyszli mieszkańcy rozpoczną odbieranie kluczy do swoich nowych mieszkań.
 To już druga tego typu akcja zorganizowana przez Grupę Kapitałową IMMOBILE. Pierwsza jej edycja odbyła się w zeszłym roku i umożliwiała sfotografowanie serca Bydgoszczy z dachu Hotelu Focus Premium, zlokalizowanego przy ul. Bernardyńskiej 13. Popularność wydarzenia przerosła najśmielsze oczekiwania i zaowocowała setkami wspaniałych ujęć, które na zawsze już zapisały się w historii miasta. Było to też niezwykle ciekawe spotkanie ludzi dzielących pasję do fotografii.
 
Jeśli chcesz uczestniczyć w „Foto focus na Leśne", napisz do nas na adres agata.bil-jahr@cdi.net.pl. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 15 sierpnia, do godz. 23:59. W imprezie wezmą udział tylko osoby, które dokonają zgłoszenia. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, ilość osób jest ograniczona i tradycyjnie liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Organizator wymaga także oświadczenia, że zdjęcia wykonane podczas imprezy, publikowane w przestrzeni publicznej, będą zawierać wyraźne oznaczenie dewelopera CDI Konsultanci Budowlani. Informujemy, że przeciwwskazaniem do wejścia na taras budynku jest, mimo zapewnienia przez organizatora środków bezpieczeństwa, intensywny lęk wysokości.