Gęsina na św. Marcina w hotelowych restauracjach - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Gęsina na św. Marcina w hotelowych restauracjach
Data publikacji: 25.10.2012

Pierożki z gęsiną? Rumiany rosół z dodatkiem brandy? A może mięso gęsi z dodatkiem dyni i orzechów? To wszystko już w listopadzie w hotelach sieci Focus, które wezmą udział w święcie gęsiny.

Święto gęsiny to akcja promowana w całej Polsce przez ruch Slow Food Polska. Opiera się ona na współpracy z najlepszymi restauratorami w całym kraju. W tym roku hotele Focus również wezmą udział w wydarzeniu.

Specjalne menu jest w pełni autorskie, przygotowane je razem z szefami kuchni hoteli Focus. Cieszymy się, że dzięki udziałowi w akcji możemy promować polską gęsinę, która jest produktem bardzo wysokiej jakości.Na specjalne menu zapraszamy wszystkich smakoszy Gęsiny do restauracji naszych hoteli Focus w Gdańsku, Szczecinie oraz Łodzi już od 9 do 25 listopada 2012. Przygotowaliśmy na tą okazję również niespodziankę dla każdego kto zamówi co najmniej dwie pozycje menu z Gęsiną. 

Specjalne menu w hotelach Focus:

ZupaRumiany rosół z gęsiny z nutą brandy, sezonowymi warzywami oraz lanymi kluskami.ZakąskaPierożki z gęsi w sosie pieczeniowym z tymiankiem na czerwonej kapuście z żurawiną i orzechem laskowym.Danie główneUdko z gęsi „Confi” na risotto z dynią, prażonych orzechach oraz pieczonych pomidorkach koktajlowych aromatyzowanymi octem balsamicznym.LubPierś z gęsi pieczona na różowo z sałatkowymi ziemniakami tłuczonymi z świeżą bazylią oraz śmietaną, szpinaku i pieczonej marchwi w pomarańczy i rozmarynie.