GK IMMOBILE partnerem konferencji Profesjonalny Inwestor - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

GK IMMOBILE partnerem konferencji Profesjonalny Inwestor
Data publikacji: 10.11.2015

Już 20-22 listopada 2015 r. w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem odbędzie się konferencja Profesjonalny Inwestor, organizowana corocznie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.Partner Konferencji:

 Konferencja ta to wydarzenie, które od lat gromadzi najlepszych praktyków rynku inwestycyjnego. Podczas wykładów poruszane są najistotniejsze kwestie związane z rynkiem inwestycyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb inwestorów indywidualnych. Jak co roku prelegentami będą najlepsi specjaliści w dziedzinie tradingu i inwestycji.
 
Częścią konferencji będzie kurs dla początkujących inwestorów Zostań Profesjonalnym Inwestorem. W jego ramach odbędzie się panel dyskusyjny o temacie Inwestycje w nieruchomości alternatywą dla zdywersyfikowanego portfela. Jednym z czterech uczestników panelu będzie Wiceprezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Sławomir Winiecki. Dyskusji tej będzie można wysłuchać pierwszego dnia konferencji, w piątek 20 listopada, w godzinach 17:45 - 20:00.
 
Drugiego dnia konferencji, w sobotę o godzinie 13.15, weźmiemy udział w spotkaniu i inwestorami. Spółkę zaprezentuje Zarząd, opowiadając o najważniejszych osiągnięciach, inwestycjach i planach na przyszłość Grupy. Powyższe inicjatywy to jednak nie jedyny wkład jaki w konferencję wniesie nasza spółka. W tym roku Grupa Kapitałowa IMMOBILE występuje tu w specjalnej roli - jako partner konferencji.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz program Konferencji znaleźć można na stronie SII: http://www.sii.org.pl/9318/edukacja-i-analizy/profesjonalny-inwestor/profesjonalny-inwestor-2015.html
 
Wszystkich inwestorów którzy będą uczestniczyć w Konferencji, serdecznie zapraszamy do bliższego poznania Grupy Kapitałowej IMMOBILE, wysłuchania prezentacji spółki oraz rozmów z jej reprezentantami. Tych których w Zakopanem zabraknie, zapraszamy do śledzenia naszego bloga i profilu na Facebooku, gdzie już wkrótce zamieścimy relację z eventu i nagranie prezentacji Grupy.