GK IMMOBILE partnerem Konferencji Wallstreet - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

GK IMMOBILE partnerem Konferencji Wallstreet
Data publikacji: 18.05.2016

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. zapraszają na dwudziestą, jubileuszową konferencję WallStreet - największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2016 r., w hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Konferencja WallStreet to:  • 1500 uczestników


  • Ponad 100 spółek giełdowych


  • Ponad 20 wykładów


  • Panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji giełdowej


  • Debaty gospodarcze


  • Spotkania z analitykami, inwestorami i przedsiębiorcami
Organizatorem XX Konferencji Wallstreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Komisja Nadzoru Finansowego oraz Ministerstwo Skarbu Państwa. Do partnerów tegorocznej, jubileuszowej edycji Wallstreet dołączyła Grupa Kapitałowa IMMOBILE. Jesteśmy dumni ze współpracy przy tak prestiżowym wydarzeniu, które corocznie zbiera w jednym miejscu tylu uczestników rynku kapitałowego i pozwala im na edukację oraz wzajemną wymianę doświadczeń.

Więcej informacji na temat KonferencjiW pierwszym dniu imprezy, miejsce mieć będzie prezentacja naszej spółki, na którą zapraszamy o godzinie 18:15. Weźmiemy również udział w Targach Akcjonariat, w ramach których, przez cały czas trwania konferencji, dostępni będziemy przy naszym stoisku znajdującym się w 'strefie C' konferencji. Zachęcamy do odwiedzin, podczas których oprócz możliwości poznania Grupy Kapitałowej IMMOBILE, damy naszym gościom szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!Dla odwiedzających Konferencją, zorganizowaliśmy bowiem dwa quizy sprawdzające wiedzę na temat Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Wystarczy, że porozmawiasz z nami o spółce bądź zapoznasz się z przygotowanymi przez nas materiałami na jej temat, po czym wypełnisz formularz konkursowy, a zdobędziesz szansę na wygranie iPada Air lub weekendu w dowolnie wybranym hotelu sieci Focus. Rozdamy też zniżki na zakupy w należącym do Grupy e-sklepie EKOzakupy.plRegulamin Konkursu 'Wygraj weekend w Hotelu Focus'

Regulamin Konkursu 'Wygraj iPada'Tak tłumnie gromadzili się wokół naszego stoiska Inwestorzy obecni podczas zeszłorocznej edycji Konferencji WallStreet. Mamy nadzieję na równie duże zainteresowanie stoiskiem Grupy Kapitałowej IMMOBILE w tym roku i przeprowadzenie wielu konstruktywnych dyskusji na temat spółki oraz rynku kapitałowego.Zapraszamy!