Grand Focus Szczecin Hotelem z Pomysłem 2021 w plebiscycie Hotelarza - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grand Focus Szczecin Hotelem z Pomysłem 2021 w plebiscycie Hotelarza
Data publikacji: 13.01.2022

Grand Focus Hotel w Szczecinie z pierwszym wyróżnieniem! Funkcjonujący od czerwca 2021 roku, 4-gwiazdkowy obiekt naszej sieci, zdobył tytuł  Hotelu z Pomysłem 2021 w branżowym plebiscycie 'Hotelarza'. 
 
Najnowszy hotel sieci Focus w Szczecinie (drugi obiekt sieci w tym mieście), wygrał z 4657 głosami w kategorii 'Laureat Czytelników'. Tego typu wyróżnienia cieszą nas najbardziej, gdyż są wyrazem uznania naszych gości.

 Nowy hotel w Szczecinie otwarto 14 czerwca minionego roku. Jest on pierwszym w sieci hotelem reprezentującym najwyższej jakości markę Grand Focus. Obiekt znajduje się w dwóch całkowicie zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach zlokalizowanych na rogu placu Zawiszy Czarnego i ulicy 3 Maja. Ten 4-gwiazdkowy hotel w swej ofercie posiada 89 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 7 luksusowych apartamentów oraz zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 mkw.
 
Hotel znajduje się w zabytkowej kamienicy Dohrna. Wybudowana w 1853 roku była jednym z pierwszych budynków w dzielnicy Nowe Miasto. Dzięki gruntownemu remontowi zyskała ona drugie życie i zdecydowanie przyciąga wzrok przechodniów piękną elewacją. Wnętrze hotelu również zachwyca – do wykończenia użyto najwyższej jakości, luksusowych materiałów.