Pegasus - jak zmieniają się zasady gry politycznej? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Pegasus - jak zmieniają się zasady gry politycznej?
Data publikacji: 05.01.2022

Tematem najnowszego odcinka serii vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE jest Pegasus. Rozmawiamy o tym jak zmieniają się zasady gry w polityce i dlaczego w dzisiejszej walce na porządku dziennym są metody i narzędzia, które kiedyś uważaliśmy za nieakceptowalne. Czy używanie cyber broni jest etyczne? Czy dajemy się dobrowolnie inwigilować? 

Zapraszamy do oglądania, słuchania i dyskusji! W najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiają Mikołaj Jerzy i Sławomir Winiecki oraz gość specjalny - Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie.
👉Tematy odcinka: 0:00 Cyber broń? Czym jest Pegasus i kto może z niego korzystać? O czym zapomnieli rządzący? 12:22  Inwigilacja człowieka. Czy dobrowolnie się na nią zgadzamy? 16:13 Legalna i nielegalna inwigilacja. Zagraniczne podmioty = brak kontroli? Czy chcielibyśmy podsłuchiwać naszą konkurencję? 26:15 Jak zmieniają się zasady i narzędzia walki politycznej? Moralność szpiega. 37:13 Media wolne, media polityczne. Trój/czwórpodział władzy. 

👉Pytania odcinka: 
Jaka jest Wasza opinia na temat użycia Pegasusa? 
Jakie są różnice między dwoma głównymi obozami politycznymi w Polsce?

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!