Kobieta-rekordzistka! 50 lat w Makrum - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kobieta-rekordzistka! 50 lat w Makrum
Data publikacji: 27.12.2021

Zapraszamy na kolejny odcinek vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE z wyjątkowym gościem - Ewą Krajczewską, starszą projektantką PJP Makrum S.A., która w ubiegłym miesiącu świętowała specjalny jubileusz - 50 lat pracy w PJP Makrum! 

Jak wyglądały początki pracy Pani Ewy w Makrum? Jak zmieniała się praca i nasza spółka przemysłowa na przestrzeni połowy wiekui? Co Ewa Karjczewska robiła w Korei? O tym opowiada w rozmowie z prezesem GK IMMOBILE Rafałem Jerzym oraz Mikołajem Jerzym. Pani Ewie Krajczewskiej, która świętowała 50-lecie swojej pracy w PJP Makrum jeszcze raz gratulujemy tego wyjątkowego jubileuszu i życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności!
👉Tematy odcinka: 0:00 Początki w Makrum 22:30  Z Makrum w Korei 28: Kontrakty w innych krajach, o 46:00 Zmiany na przestrzeni lat, doświadczeni inżynierowie vs młodzi adepci 

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!