Grupa aktywna w segmencie modowym: buty Akardo w sklepach Quiosque - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grupa aktywna w segmencie modowym: buty Akardo w sklepach Quiosque
Data publikacji: 08.03.2023

Grupa Kapitałowa IMMOBILE aktywna w segmencie modowym! Jej główna marka odzieżowa QUIOSQUE podjęła współpracę z AKARDO. Buty rzemieślnicze polskiej marki Akardo już niebawem pojawią się w wybranych sklepach stacjonarnych Quiosque oraz w sklepie internetowym Quiosque.pl.
Obecna na polskim rynku marka odzieżowa Quiosque postanowiła rozszerzyć asortyment oferowany w swoich sklepach. Do szerokiej oferty odzieży damskiej dołączy obuwie. Kierując się jakością i poszukując producenta butów o 100% polskim kapitale, Quiosque postawił na kolaborację z Akardo.
 Akardo to marka obuwnicza obecna na rynku od 10 lat. Łączy pasję do butów z profesjonalizmem, a także poszanowaniem dla usług rzemieślniczych, oferując ręcznie wykonywane, skórzane obuwie wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Do produkcji butów Akardo używana jest wysokogatunkowa, garbowana w Polsce skóra, a asortyment wykonują doświadczeni szewcy.
 
Quiosque to polska marka odzieżowa z długą tradycją. Pierwszy sklep otworzyła ponad 30 lat temu, obecnie dysponując największą siecią sprzedażową w kraju skierowaną do kobiet, pod względem liczby sklepów. Oprócz tradycyjnego kanału sprzedaży, spółka rozwija również sklep internetowy. W 2021 roku Quiosque znalazł się w strukturach giełdowego konglomeratu – Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., co pozwala marce na dynamiczny rozwój.
 
Produkty Akardo już niebawem trafią do sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych sieci Quiosque. Dostępne będą także w sklepie internetowym Quiosque.pl.