Grupa Kapitałowa IMMOBILE na Forum Finansów i Inwestycji - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE na Forum Finansów i Inwestycji
Data publikacji: 02.01.2020

Spotkaj się z Grupą Kapitałową IMMOBILE na Forum Finansów i Inwestycji, które odbędzie się w dniach 10-11 stycznia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie! Podczas tego wydarzenia przedstawiciele naszej spółki dostępni będą na dedykowanych stoisku, a Prezes Zarządu Rafał Jerzy weźmie udział w debacie eksperckiej o inwestowaniu w nieruchomości.

Forum Finansów i Inwestycji to wydarzenie zarówno dla osób myślących o zainwestowaniu swoich pierwszych oszczędności, jak również dla doświadczonych i aktywnych inwestorów. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzenia spotkań i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami kilkudziesięciu firm oferujących zarówno dostęp do licznych form oszczędzania, jak i oferujących różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Wśród wystawców będą m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie Condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy Forex, start’upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.Równolegle podczas Forum odbywać się będą otwarte dla wszystkich i bezpłatnie wykłady oraz panele dyskusyjne. Wśród prelegentów znajdą się topowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów rynku. Jednocześnie wachlarz poruszonych tematów będzie bardzo szeroki, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. jednym z jego partnerów.

W pierwszy dzień Forum, w piątek 10 stycznia o godzinie 17:30, szczególnie zapraszamy na panel dyskusyjny 'Rynek nieruchomości, kupować teraz, czy lepiej poczekać z decyzjami inwestycyjnymi?', w którym w roli jednego z ekspertów wystąpi Rafał Jerzy, Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku zarówno nieruchomości, jaki inwestycyjnym. Razem z nim w dyskusji udział wezmą Michał Zuławiński i Krzysztof Kolany z portalu Bankier.pl oraz dr Iwona Sroka, reprezentująca Murapol S.A.Podczas wydarzenia Grupa Kapitałowa IMMOBILE będzie również dostępna na swoim stoisku podczas Targów, dających możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm z branży finansów, nieruchomości, czy też oferujących alternatywne możliwości inwestowania środków. Podczas targów każdy uczestnik będzie mógł porozmawiać z reprezentantami tych podmiotów oraz specjalistami z określonej branży, którzy dokładnie i w przystępny sposób wyjaśnią wszelkie problemy związane z danym rynkiem, czy też produktem, a ponadto udzielą uczestnikom konferencji porad merytorycznych. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko!