Relacja z WZA i wydarzeń towarzyszących na Portalu Analiz - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z WZA i wydarzeń towarzyszących na Portalu Analiz
Data publikacji: 16.12.2019

W związku z ostatnim wydarzeniem dla akcjonariuszy i sympatyków Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., połączonym z Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy, portalanaliz.pl opublikował krótką relację wraz z omówieniem wyników Grupy i jej perspektywami na kolejne okresy. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 gości, a na samo WZA zarejestrowało się 54 akcjonariuszy. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem na stronie: https://portalanaliz.pl/analiza/106/immobile-wyniki-q3-2019-roku-i-relacja-z-wza

 "Od 4 lat Immobile wypłaca dywidendę, co roku minimalnie ją podnosząc. Stopa dywidendy za 2018 rok wyniosła 3%. intencją prezesa jest, oprócz wzrostu działalności spółki dla akcjonariuszy, wypłacać dywidendę o stopie przekraczającej lokaty bankowe. Innymi słowy trzymając akcje spółki dostajesz ekwiwalent odsetek od lokaty, a jednocześnie masz perspektywę korzystania z ewentualnego wzrostu wyników i wartości spółki. Oby więcej spółek z takim podejściem do akcjonariuszy indywidualnych i oby grupie nie zabrakło motywacji i wytrwałości do działania z takim podejściem" - podsumowuje autor artykułu Remigiusz Iwan.
 

Portalanaliz.pl jest w pełni niezależny, wolny od reklam, artykułów sponsorowanych, czy innych wpływów. Autorzy analiz na portalu, przez blisko 5 lat każdy prowadzą blogi analizujące spółki – emitentów akcji (Paweł Malik: gazetagieldowa.pl), czy obligacji (Remigiusz Iwan: rynekobligacji.com). Jak twierdzą autorzy bloga, stworzyli platformę, której misją jest dostarczać niezależne analizy spółek giełdowych i pomagać w odpowiedzialnym inwestowaniu.