WZA - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: WZA

Relacja video z największego WZA na polskiej Giełdzie!

To było jedno z największych Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy wśród polskich spółek. Aż 110 współwłaścicieli Grupy Kapitałowej Immobile spotkało się w restauracji La Rosa w Bydgoszczy. Po części formalnej każdy mógł zadać pytanie zarządowi. Popularnością cieszyły się targi spółek, gdzie można było kupić m.in. produkty nowych marek z segmentu modowego.

Największe Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - relacja z wydarzenia, podjęte uchwały

W piątek, 2 czerwca, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Tradycyjnej, formalnej części wydarzenia, towarzyszyła sesja Q&A z zarządem, targi spółek oraz stoiska marek z portfolio Grupy.

Dołącz do nas i przyjdź na WZA!

W piątek 2 czerwca, w restauracji La Rosa w Bydgoszczy odbędzie się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile. To nie tylko święto spółki, ale także świetna okazja do spotkania z zarządami spółek Grupy reprezentujących różne sektory rynku oraz z doświadczonymi inwestorami.

GK IMMOBILE zaprasza na czerwcowe Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy!

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki, które odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w restauracji LaRosa, przy Placu Kościeleckich 3 w Bydgoszczy.

Decyzją Walnego Zgromadzenia Grupa Kapitałowa IMMOBILE połączyła się z Makrum Development

24 października 2022 roku, Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. zebrało się na nadzwyczajnym posiedzeniu, aby podjąć decyzję w sprawie połączenia się ze spółką Makrum Development Spółka z o.o.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., raportem bieżącym dokonała zwołania drugiego w bieżącym roku, Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Jego głównym celem będzie głosowanie nad uchwałą o połączeniu z Makrum Development sp. z o.o.

Rozmowy o rynku kapitałowym: podsumowanie WZA 2022

10 czerwca 2022 roku gościliśmy zatem łącznie ponad 100 osób, w tym wyjątkowych gości specjalnych, z którymi rozmawialiśmy o rynku kapitałowym, strategiach inwestowania, relacjach inwestorskich i wielu innych tematach!

Jaroszek, Irzyński, Malik - rozmowy z gośćmi specjalnymi

Gośćmi specjalnymi tegorocznego zwyczajnego walnego zgromadzenia Grupy Kapitałowej IMMOBILE byli Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński oraz Paweł Malik. Rozmawialiśmy z nimi o rynku kapitałowym.

Relacja z Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Kolejne WZA za nami! 10 czerwca 2022 roku odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Na to spotkanie zarejestrowało się aż 93 akcjonariuszy, podejmując kluczowe dla spółki decyzje, m.in. o wypłacie w tym roku dywidendy.

Zadaj pytanie zarządom spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE!

Już 10 czerwca najbliższe WZA Grupy Kapitałowej IMMOBILE, połączone z inicjatywami, podczas których zarząd spółki matki, ale także osoby zarządzające spółkami zależnymi z sektora deweloperskiego, hotelarskiego, odzieżowego, przemysłowego, budownictwa oraz automatyki i elektroenergetyki, odpowiedzą na pytania dotyczące ich branży i działalności.