Grupa Kapitałowa IMMOBILE na XX Konferencji WallStreet - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE na XX Konferencji WallStreet
Data publikacji: 13.06.2016

W dniach 1-3 czerwca Grupa Kapitałowa IMMOBILE wzięła udział w 20. edycji Konferencji WallStreet w Karpaczu. Spółkę reprezentował Prezes i główny akcjonariusz Rafał Jerzy raz przedstawiciele zespołu Relacji Inwestorskich – Mikołaj Jerzy i Piotr Kulessa, Specjaliści ds. rynku kapitałowego.Tegoroczna konferencja WallStreet była jubileuszową, bo już 20 edycją, największego w Polsce cyklu spotkań inwestorów indywidualnych. Wydarzenie jak co roku odbywało się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a patronat honorowy nad nim objęła Komisja Nadzoru Finansowego oraz Ministerstwo Skarbu Państwa. Udział Grupy Kapitałowej IMMOBILE w tym roku był wyjątkowy - wystąpiła ona bowiem po raz pierwszy jako partner konferencji. Jesteśmy dumni ze współpracy przy tak prestiżowym wydarzeniu, zbierającym corocznie w jednym miejscu liczną rzeszę uczestników rynku kapitałowego, pozwalając im na edukację oraz wzajemną wymianę doświadczeń.

Przez wszystkie 3 dni trwania konferencji byliśmy obecni dla jej gości przy stoisku spółki, gdzie odpowiadaliśmy na pytania gości konferencji dotyczących naszej spółki oraz zbieraliśmy zgłoszenia w konkursach na hasło promujące sieć hoteli Focus oraz najnowszy produkt Makrum - systemy parkingowe Modulo. Podczas pierwszego dnia zaś, mieliśmy okazję dokonać szerszej prezentacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE - spotykając się z inwestorami podczas Forum Akcjonariat - indywidualnych prezentacji spółek giełdowych. Udało nam się zgromadzić na niej liczne grono słuchaczy, którzy mogli bliżej poznać Grupę Kapitałową IMMOBILE. W prezentacji przedstawiono im aktualny zarys danych finansowych, wyjaśniono istotę dywersyfikacji struktury Grupy i opisano jej aktywność w podstawowych sektorach działalności: przemysłowym, hotelowym. oraz deweloperskim. Zaprezentowano również nasze główne projekty; wśród nich inwestycje, których rozwój będzie dla spółki kluczowy w najbliższych latach, powodując skokowy przyrost przychodów Grupy.Transmisję video prezentacji znajdą Państwo już niebawem na naszym blogu.

.Pochwaliliśmy się również dobrymi relacjami z naszymi obecnymi akcjonariuszami, skutkującymi regularnie wysoką frekwencją na WZA – na ostatnich spotkaniach gościliśmy nawet 40 akcjonariuszy, co jest unikatowe wśród polskich spółek giełdowych. Chętnie słuchamy opinii naszych akcjonariuszy, rozwiewamy wątpliwości i dzielimy się wzajemnie doświadczeniami. Coroczna obecność na konferencjach WallStreet w Karpaczu oraz Profesjonalny Inwestor w Zakopanem jest kontynuacją strategii polepszania komunikacji z rynkiem. W jej ramach zwiększamy również aktywność w prasie branżowej oraz współpracujemy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.W trakcie konferencji wzięliśmy też udział w spotkaniach i panelach dyskusyjnych, które dają możliwość ciągłego rozwijania wiedzy i konfrontowania naszych doświadczeń z doświadczeniami innych spółek czy doświadczonych inwestorów. Uczestniczyliśmy też w Targach Akcjonariat - prawdopodobnie najciekawszym z punktu widzenia inwestorów elemencie konferencji, na którym mieli oni możliwość spotkania zarządów spółek giełdowych. Uwieńczeniem tego były wieczorne spotkania na których, pomimo licznych elementów rozrywkowych, rozmowy na temat rynku nie ustawały.

Pomimo tak licznych obowiązków związanych z reprezentowaniem Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Prezes Zarządu Rafał Jerzy, znalazł również czas na udzielenie wywiadu dla Inwestorzy.tv – opublikujemy go już wkrótce!

Wszystkim inwestorom i gościom konferencji z którymi mieliśmy okazję porozmawiać, serdecznie dziękujemy za tę możliwość. Mamy nadzieję na powtórne spotkanie już jesienią - podczas kolejnego wydarzenia skierowanego dla inwestorów indywidualnych - konferencji Profesjonalny Inwestor w Zakopanem.
fot: źródło własne oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych