Hotel Focus Premium Warszawa 'Hotelem z Pomysłem Roku' w plebiscycie Hotelarza - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Hotel Focus Premium Warszawa 'Hotelem z Pomysłem Roku' w plebiscycie Hotelarza
Data publikacji: 05.01.2023

Hotel Focus wyróżniony w plebiscycie branżowego magazynu Hotelarz! Tytuł 'Hotelu z Pomysłem Roku 2022', w kategorii Laureata Czytelników,zdobył otwarty niespełna rok temu 4-gwiazdkowy Focus Premium Warszawa.
18 marca 2022 r. spółka Focus Hotels S.A., należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzyła nowy hotel w Warszawie. Obiekt posiada 15 kondygnacji i jest zlokalizowany przy ulicy Suwak 15, nieopodal lotniska Chopina. Ten 4-gwiazdkowy hotel, w swej ofercie posiada 234 komfortowo wyposażone pokoje oraz jedno z największych zapleczy konferencyjnych w mieście o łącznej powierzchni 1500 m kw. W jego skład wchodzi 8 sal konferencyjnych o powierzchni 50 m2 każda oraz sala balowa o powierzchni 620 m2. W obiekcie znajduje się także restauracja Moffo, bar, sauna oraz siłownia.
Głosowanie czytelników Hotelarza trwało do ostatnich dni 2022 roku. Warszawski Focus zwyciężył, wyprzedzając 34 pozostałe obiekty które wzięły udział w konkursie.

To nie pierwszy triumf obiektu naszej sieci w tym prestiżowym plebiscycie. Zeszłoroczny tytuł 'Laureata Czytelników' zdobył Grand Focus Szczecin, zachwycający 4-gwiazdkowy hotel z przepięknymi wnętrzami, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy Dohrna. Tytuł ten, podobnie jak tegoroczny zwycięzca, zdobył w pierwszym roku swojego funkcjonowania.