Hotel z najpiękniejszym widokiem w Bydgoszczy - otwarto najnowszy Focus Premium Bydgoszcz - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Hotel z najpiękniejszym widokiem w Bydgoszczy - otwarto najnowszy Focus Premium Bydgoszcz
Data publikacji: 01.07.2022

15 obiekt Focus Hotels już przyjmuje gości! Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. sieć, otworzyła nowy hotel w Bydgoszczy, który od razu otrzymał miano hotelu z najpiękniejszym widokiem w mieście.
Obiekt znajduje się przebudowanym i całkowicie zmodernizowanym biurowcu, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Bernardyńskiej 13. Budynek ten to dawny biurowiec spółki Projprzem. W trakcie adaptacji na potrzeby hotelowe, uzyskał lustrzaną elewację z pasującym do okolicznej zabudowy tradycyjnym przyziemiem. To najwyższy hotel w mieście, który dzięki wyśmienitej lokalizacji charakteryzuje się wyjątkowymi widokami z okien na rzekę Brdę i centrum Bydgoszczy.  Wyróżnia go także bardzo ciekawy, nowoczesny, a zarazem nawiązujący do symboli miasta Bydgoszczy design wnętrz. Blisko stąd zarówno do serca miasta - Starego Rynku i Wyspy Młyńskiej oraz głównych węzłów komunikacyjnych.

Ten 3-gwiazdkowy hotel w swej ofercie posiada 88 komfortowo wyposażonych pokoi, bar oraz zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 200 mkw. 
Focus Hotel Premium Bydgoszcz to drugi, po zabytkowym hotelu Focus Premium Pod Orłem, obiekt sieci w Bydgoszczy, a zarazem 15 już hotel sieci Focus. Położony w centralnej, doskonale skomunikowanej części miasta i w pobliżu rzeki, daje gwarancję wypoczynku zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Kolejny hotel pod marką Focus otwarty w Bydgoszczy to dla nas niewątpliwy powód do radości. Tym bardziej, że to już piętnasty obiekt Focus Hotels co jest potwierdzeniem, że sieć cały czas dynamicznie się rozwija. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Bydgoszczy spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości - mówi Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Obiekty charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług, przy zachowaniu umiarkowanych cen. Aktualnie w skład Sieci wchodzi 15 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu, Sopocie, Elblągu, Warszawie, Poznaniu oraz Lublinie (z czego 9 działa pod marką Focus Premium i jeden pod marką Grand).