Rozmowy w K3. Jacek Korzeniewski (PJP Makrum): o projektowaniu maszyn przemysłowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rozmowy w K3. Jacek Korzeniewski (PJP Makrum): o projektowaniu maszyn przemysłowych
Data publikacji: 23.06.2022

Kolejnym gościem serii jest Jacek Korzeniewski, Kierownik Działu Konstrukcyjno - Technologicznego PJP Makrum, który opowiada o swoim 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu maszyn. Jakie zmiany zaszły w tym czasie w spółce, a jakie w trendach związanych z projektowaniem? Jak wygląda proces twórczy w przemyśle i co robi nasz gość po pracy - odpowiedzi na te pytania znaleźć można w tym odcinku.

 'Rozmowy w K3' to kolejna miniseria video Grupy Kapitałowej IMMOBILE, w której przedstawiać będziemy osoby w różny sposób związane z naszą spółką. Jak rozpoczęła się ich przygoda z GKI, jakie projekty tu zrealizowali i czym pasjonują się 'po godzinach'? Na te pytania odpowiedzą w rozmowie z Agnieszką Kucą, szefową działu marketingu i PR.
👉Tematy odcinka: 0:00 15 lat w Makrum, projekty z 2007 roku. Offshore 3:16 Dzisiejsze projekty PJP Makrum. Zmiany w projektowaniu na przestrzeni lat 6:50 Najbardziej szalony projekt. Czynniki ryzyka 8:05 Kobiety przy maszynach. Droga do projektowania, droga kariery 11:33 Jak wymyślić maszynę? Praca działu 14:04 Snowboardzista, działkowicz, biegacz