W MIEŚCIE czy POZA MIASTEM? Gdzie zamieszkać? Plusy i minusy obu rozwiązań - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

W MIEŚCIE czy POZA MIASTEM? Gdzie zamieszkać? Plusy i minusy obu rozwiązań
Data publikacji: 20.06.2022

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉W MIEŚCIE CZY POZA MIASTEM?👈 Gdzie warto zamieszkać? Jakie są plusy i minusy obu rozwiązań? Co motywuje ludzi do wyboru każdej z tej opcji? Jaki wpływ na ich decyzje mają takie czynniki jak zamożność, bezpieczeństwo, infrastruktura i... relacje międzyludzkie? 

Na te pytania odpowiedzą doświadczeni praktycy branży budowlanej: Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz Andrzej Witkowski i Jacek Kazubowski, członkowie zarządu jednej z największych spółek deweloperskich w województwie kujawsko-pomorskim, CDI Konsultanci Budowlani. 
👉Tematy odcinka: 
0:00 Osiedla domów jednorodzinnych w mieście 
8:41 Kto buduje poza miastem i jaka jest jego motywacja? Czy to jest eko? 
18:13 Bezpieczeństwo, infrastruktura, relacje międzyludzkie 

Co się mówi na budowie? To nowy cykl w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej, w którym dzielić się będziemy wiedzą, ciekawostkami i... dowcipami, które usłyszeć można było dotychczas tylko na budowie! Podzielimy się tu wieloletnim doświadczeniem naszych spółek w budowaniu, nadzorach budowlanych, przeglądach technicznych, sprzedaży mieszkań i zarządzaniu nieruchomościami. 

#domwmieście #domczymieszkanie