Galeria zdjęć nowego Focus Premium w Bydgoszczy - WIDOK + WNĘTRZA - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Galeria zdjęć nowego Focus Premium w Bydgoszczy - WIDOK + WNĘTRZA
Data publikacji: 12.07.2022

Najnowszym, a zarazem piętnastym już, hotelem w sieci Focus jest obiekt w Bydgoszczy z doskonałą lokalizacją i najpiękniejszym widokiem w mieście. Prezentujemy galerię zdjęć Focus Premium Bydgoszcz.
To najwyższy hotel w mieście, który charakteryzuje się wyjątkowymi widokami z okien na rzekę i centrum Bydgoszczy. Nowy hotel to przebudowany i całkowicie zmodernizowany dawny biurowiec spółki Projprzem, który w trakcie adaptacji na potrzeby hotelowe, uzyskał lustrzaną elewację z tradycyjnym przyziemiem, pasującym do okolicznej zabudowy. Zlokalizowany jest u brzegu rzeki Brdy, kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy Młyńskiej oraz w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych Bydgoszczy. Cechy te czynią obiekt idealnym zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych. 
Ten 3-gwiazdkowy hotel w swej ofercie posiada 88 komfortowo wyposażonych pokoi, bar oraz zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 200 mkw. 

Wnętrza hotelu wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym, a zarazem nawiązującym do symboli miasta Bydgoszczy, designem wnętrz.