'Hotelowa odwilż cenowa' - wiosenna kampania hoteli Focus - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

'Hotelowa odwilż cenowa' - wiosenna kampania hoteli Focus
Data publikacji: 01.03.2017

Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. sieć Focus Hotels wystartowała z wiosenną kampanią pod hasłem „Hotelowa odwilż cenowa”. Wraz z odwrotem zimy ruszyła akcja polegająca na znaczącym obniżeniu cen za pobyty w hotelach. Wiosenne stawki zaczynają się już od 89 zł za dobę.

Sprzedaż noclegów w promocyjnych cenach potrwa do 31 marca 2017 roku. W tym okresie klienci będą mogli dokonywać rezerwacji pokojów na pobyty w terminie 24.02.2017 – 03.05.2016 (czyli aż do majówki) po preferencyjnych stawkach.Ceny pokoi zaczynają się od 89 zł w Bydgoszczy oraz od 109 zł w Chorzowie, Łodzi i 3-gwiazdkowym hotelu w Gdańsku. W Szczecinie pobyt kosztował będzie 129 zł. Ceny za nocleg w 4-gwiazdkowych obiektach marki Focus Hotel Premium to 149 zł w Inowrocławiu i 169 zł w Gdańsku. We wszystkich przypadkach cena dotyczy pokoju 1-osobowego, bez śniadania. Warto pamiętać, że dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowane w pokoju z opiekunami, nocują gratis.[caption id="attachment_4581" align="aligncenter" width="620"]
Obiekty sieci. Od lewej: Gdańsk Wrzeszcz, Szczecin, Inowrocław, Gdańsk, Łódź, Chorzów[/caption]

Focus Hotels S.A. aktualnie zarządza 7 obiektami na terenie kraju: dwoma w Gdańsku oraz w Łodzi, Chorzowie, Szczecinie, Bydgoszczy i Inowrocławiu. Ponadto sieć konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju, mając w swym portfelu cztery projekty hotelowe w trakcie realizacji. Mowa tu o Bydgoszczy (zabytkowy Hotel Pod Orłem, otwarcie w pierwszej połowie 2017), Sopocie (otwarcie planowane na II połowę 2017), Lublinie oraz Białymstoku (rok 2018). W najbliższej przyszłości sieć planuje również ekspansję zagraniczną, w pierwszej kolejności w Niemczech oraz na Białorusi.Sieć Focus Hotels gwarantuje swoim gościom szereg bezpłatnych udogodnień. Wszystkie hotele Focus, oferują gościom szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój wyposażony jest w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymują kawę i kanapkę na wynos gratis.