Parkingi MODULO oraz systemy przeładunkowe PROM na Targach BUDMA - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Parkingi MODULO oraz systemy przeładunkowe PROM na Targach BUDMA
Data publikacji: 13.02.2017

W dniach 7-10 lutego 2017, na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwały targi budownictwa i architektury Budma. To najważniejsze tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, a zarazem największe targi dotyczące budownictwa i architektury, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Corocznie gromadzą czołowych polskich reprezentantów branży.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury przyciągają rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi. BUDMA to miejsce spotkań i dyskusji dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów, a dla naszych spółek doskonała szansa na zaprezentowanie tym grupom odbiorców innowacyjnych produktów sektora przemysłowego.

Podczas tegorocznej edycji Targów zaprezentowały się aż dwie spółki należące do Grupy Kapitałowej IMMOBILE: najmłodsza ze spółek sektora przemysłowego, czyli MODULO Parking - producent innowacyjnych parkingów oraz PROMStahl – spółka która dołączyła do Grupy w listopadzie ubiegłego roku, wraz z zakończeniem akwizycji Grupy Kapitałowej PROJPRZEM S.A. Prezentowały się one na wspólnym stoisku, na którym goście targów podziwiać mogli system parkingowy MODULO Scissor prezentujący na żywo dwa zaparkowane pojazdy oraz specjalny showroom przedstawiający system przeładunkowy marki PROM.Innowacyjny MODULO Scissor przyciągał tych, którzy szukają rozwiązania dla wciąż przepełnionych samochodami miast, osiedli, parkingów na osiedlach mieszkaniowych, jak i ciasnych parkingów przydomowych. Duże wrażenie robił również system przeładunkowy spółki PROMStahl. Dedykowany pod imprezy targowe showroom prezentował kompletny system przeładunkowy, który na co dzień pracuje w tysiącach obiektów magazynowych w Polsce oraz prawie trzydziestu krajach na świecie. Dodatkowo przez wszystkie dni targowe, na stoisku dostępni byli specjaliści obu spółek, którzy odpowiadali na najbardziej szczegółowe pytania dotyczące prezentowanych produktów i działalności sektora przemysłowego Grupy.Wśród gości którzy przez wszystkie dni targowe tłumnie odwiedzali nasze stoisko pojawili się architekci, inwestorzy oraz studenci wielu polskich szkół technicznych, którzy chętnie pytali o techniczne szczegóły dotyczące funkcjonowania systemów MODULO oraz systemów przeładunkowych. Myśląc o młodych adeptach branży, Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprosiła do udziału w Targach BUDMA grupę dziesięciu studentów branżowych kół tematycznych z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Tak duże targi to dla pasjonatów budownictwa znakomita szansa na zorientowanie się w najaktualniejszych trendach branży i zdobywanie pierwszych kontaktów, które w przyszłości mogą owocować. Dlatego chętnie wsparliśmy chęć uczestnictwa w wydarzeniu studentów z naszego miasta i z radością powitaliśmy ich na naszym stoisku podczas dni targowych.