Kolejny kontrakt, kolejna umowa - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kolejny kontrakt, kolejna umowa
Data publikacji: 29.05.2013

22 maja MAKRUM Project Management podpisała kolejną umowę z KGHM Polska Miedź S.A. Tym razem kontrakt o wartości 5,7 mln złotych dotyczy wymiany, remontu i modernizacji elementów suszarni. Przypomnijmy, że na początku maja MAKRUM podpisało z KGHM umowy o wartości 9,1 mln złotych. Kolejną istotną współpracą jest kontrakt z AXTech.Działania MAKRUM Project Management nie ograniczają się tylko do polskiego Rynku. Spółka podpisała w zeszłym tygodniu kolejną umowę ramową współpracy, tym razem z firmą AXTech z Norwegii. Firma AXTech jest firmą inżynieryjną z kapitałem norwesko-holenderskim. Proponuje swoim klientom specjalistyczne rozwiązania konstrukcyjne. Systemy pozwalające rozwiązywać indywidualne zapotrzebowania swoich klientów składające się różnego rodzaju maszyn takich jak wciągarki czy specjalistyczne ramy np. typu A. Firma jest aktywna w obszarze Subsea i Offshore, zatrudnia około 60 inżynierów w Norwegii i Polsce.Historia współpracy firm AXTech i Makrum obejmuje okres trzech ostatnich lat. Nabyte doświadczenie podczas współpracy oraz poziom zaufania jakie nabrały obie firmy pozwolił na podpisanie ramowej umowy współpracy.- Kompetencje MAKRUM PM, doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży offshore, znajomość przepisów rynku oraz własna baza produkcyjna z wykwalifikowaną kadrą techniczną bezpośrednio uzupełniają kompetencje naszego partnera - podkreśla Piotr Szczeblewski, prezes MAKRUM Project Management.

Umowa ta pozwoli na rozwój dwóch firm, które bezpośrednio się uzupełniają. Branża Offshore cały czas się rozwija pozwalając dostarczać produkty do nowych miejsc na świecie takich jak Brazylia, zatoka meksykańska czy obszary koła podbiegunowego. Firmy AXTech i MAKRUM nie zapominają jednocześnie o naszych tradycyjnych rynkach aktywności w Europie jakimi są Skandynawia i obszar basenu morza północnego.

Na zdjęciu (od lewej):Włodzimierz Nowak - Project Manager Makrum PMKarol Dąbrowski - Manufacturing Director AxTechRichard Myhre - Managing Diretor AxTechPiotr Szczeblewski - Managing Diretor Makrum PMPatryk Ogórek - Sales Manager Makrum PM
Tagi:
Other