Osiedle Uniwersyteckie rośnie w oka mgnieniu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Osiedle Uniwersyteckie rośnie w oka mgnieniu
Data publikacji: 25.09.2020

Osiedle Uniwersyteckie rośnie w oka mgnieniu! Niedawno oddano pierwszy etap tej inwestycji i rozpoczęto budowę następnego. Budowa II etapu wystartowała na początku roku, a już widać jej efekty w postaci trzech kolejnych budynków. Zapraszamy na fotorelację z budowy.Wznoszenie etapu pierwszego, składającego się z trzech budynków z 108 mieszkaniami, trwało dwa lata i zakończyło się w czerwcu. Obecnie powstają trzy kolejne bliźniacze budynki, a w ich ramach 106 mieszkań o powierzchniach od 26,67 do 73,44 metrów kwadratowych. Budowa drugiego etapu inwestycji Osiedle Uniwersyteckie wystartowała na początku bieżącego roku. We wrześniu ku końcowi dobiegała faza konstrukcyjna budowy, po której budowlańcy przejdą do prac wykończeniowych. Zakończenie budowy przewidywane jest na czwarty kwartał przyszłego roku.

Plac budowy po raz kolejny odwiedził Krystian Dobosz z bloga Bydgoszcz w Budowie, dokumentując postępy prac. Bardzo dziękujemy za udostępnienie fotorelacji. Po więcej zdjęć zapraszamy na: https://bydgoszczwbudowie.pl/2020/09/osiedle-uniwersyteckie-konstrukcja-kolejnych-budynkow-niemal-gotowa/

Osiedle Uniwersyteckie zlokalizowane jest na 5 hektarowej działce przy ul. Strzeleckiego. W ramach budowy I i II etapu przewidziany został również remont ulicy, który znacznie usprawni ruch na osiedlu. Cała inwestycja przewiduje realizację 15 budynków mieszkalnych o łącznej liczbie ok. 600 mieszkań. W każdym z bloków zaplanowano przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, infrastruktura teletechniczna, przestronne windy, najtrafniej charakteryzują nową inwestycję CDI Konsultanci Budowlani. W projekcie uwzględniono także zagospodarowanie terenów zielonych, spełniających funkcje estetyczną i rekreacyjną.


Po więcej informacji zapraszamy na www.osiedleuniwersyteckie.pl