Projprzem Budownictwo wybuduje dla Emtor - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Projprzem Budownictwo wybuduje dla Emtor
Data publikacji: 18.05.2023

Reprezentująca sektor budownictwa przemysłowego spółka Projprzem Budownictwo zawarła kolejną znaczącą umowę. Wykona zadanie inwestycyjne pn.: „przebudowa, nadbudowa, rozbudowa i podpiwniczenie istniejącego budynku restauracji z salą konsumpcyjną o część hotelową ze strefą odnowy biologicznej i basenem w Zbicznie”.
15 maja 2023 r. Projprzem Budownictwo zawarła umowę ze spółką EMTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Jej przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych obejmujących realizację stanu surowego zamkniętego dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „przebudowa, nadbudowa, rozbudowa i podpiwniczenie istniejącego budynku restauracji z salą konsumpcyjną o część hotelową ze strefą odnowy biologicznej i basenem w Zbicznie”. Ustalone w umowie wynagrodzenie wykonawcy zadania to 44.393.937,42 zł netto.

Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizuje się w realizacji inwestycji przemysłowych oraz obiektów komercyjnych użyteczności publicznej na terenie całej Polski. Do zakończonych niedawno realizacji Projprzem Budownictwo, zaliczyć można m.in. budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha Poznań we Wronkach, przedszkole wybudowane dla koncernu LG w Biskupicach Podgórnych, rozbudowę centrum handlowego Toruń Plaza czy realizację jako generalny wykonawca zakładu produkcyjnego Aluplast w Nagradowicach.