Przedświąteczne spotkanie z Grupą Kapitałową IMMOBILE - relacja - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Przedświąteczne spotkanie z Grupą Kapitałową IMMOBILE - relacja
Data publikacji: 07.12.2017

W środę, 6 grudnia 2017 r., Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE zaprosił Akcjonariuszy spółki i zainteresowane osoby na przedświąteczne spotkanie na którym podsumował osiągnięcia mijającego roku oraz przedstawił opublikowaną niedawno strategię rozwoju. Spotkanie odbyło się w należącym do Grupy zabytkowym hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy.

Jest to już drugie z kolei, przedświąteczne spotkanie z Akcjonariatem spółki oraz osobami zainteresowanymi jej funkcjonowaniem. To kolejna możliwość, poza Walnymi Zgromadzeniami Akcjonariuszy czy okazjami takimi jak Dzień Inwestora, aby spotkać się z zarządem zarówno Grupy Kapitałowej IMMOBILE, jak i menedżerami jej spółek zależnych. Mniej sformalizowana forma takich spotkań pozwala na swobodną wymianę opinii na ich temat.

W tym roku również dopisała nam frekwencja - staramy się bowiem aktywizować nasze grono Akcjonariuszy, co skutkuje ich liczną obecnością na wszystkich spotkaniach z Zarządem. Gościliśmy prawie 50 osób. Chętnych do uczestnictwa w przyszłych tego typu spotkaniach zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera, za którego pomocą informujemy o wszystkich inicjatywach Grupy.Podczas spotkania wystąpił Piotr Szczeblewski, Prezes przemysłowej części Grupy Kapitałowej IMMOBILE - spółki PROJPRZEM MAKRUM S.A. oraz Prezes Grupy, Rafał Jerzy. Kolejno przedstawili oni wyniki wypracowane w trzecim kwartale bieżącego roku oraz założenia strategii rozwoju obu spółek na lata 2018-2022, które opublikowane zostały w minionym tygodniu. Następnie prelegenci odpowiedzieli na pytania zgromadzonych gości. Spotkanie uwieńczył wspólny obiad oraz tradycyjne wspólne zdjęcie zgromadzonych.Dziękujemy naszym Akcjonariuszom za zaangażowanie i tak liczny udział w spotkaniu. Planujemy podtrzymywać politykę otwartego kontaktu z akcjonariatem, następną zatem okazją do spotkania się w podobnym gronie będzie dla nas Walne Zgromadzenie. Wszystkich akcjonariuszy którzy nie mieli możliwości spotkać się z nami tym razem, serdecznie zachęcamy do udziału w tych wydarzeniach. Tego typu spotkania to najlepsza forma kontaktu na linii spółka-inwestor.