Rafał Jerzy i Sławomir Winiecki laureatami konkursu Dynamiczny Przedsiębiorca 2018 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rafał Jerzy i Sławomir Winiecki laureatami konkursu Dynamiczny Przedsiębiorca 2018
Data publikacji: 18.06.2018

Stojący na czele Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Prezes Zarządu Rafał Jerzy oraz Wiceprezes Sławomir Winiecki zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu Dynamiczny Przedsiębiorca, organizowanego przez firmę Grant Thornton.

Podczas corocznego Forum Przedsiębiorców Grant Thornton nagradzani są właściciele i szefowie firm, które osiągają wysoką dynamikę rozwoju i z powodzeniem sięgają po innowacyjne rozwiązania. W czasie VII edycji Forum Przedsiębiorców – Wieczór Inspiracji, które odbyło się 12 czerwca 2018 r., nagroda „Dynamiczny Przedsiębiorca Roku” została przyznana panom Rafałowi Jerzemu i Sławomirowi Winieckiemu, twórcom Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Przyznanie nagrody, organizator argumentuje sukcesywnym, odważnym budowaniem dynamicznego przedsiębiorstwa, stale wchodzącego na nowe rynki i podejmującego działalność w nowych sektorach. Nie bez znaczenia w kryteriach oceny była też 187-procentowa dynamika wzrostu przychodu z trzech ostatnich lat. W imieniu Laureatów nagrodę odebrał Piotr Kamiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej GK IMMOBILE.

Bardzo dziękujemy za docenienie pracy włożonej przez Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE w jej rozwój i zwiększanie wartości, zarówno dla rynku jak i Akcjonariuszy. To dla nas zaszczyt znaleźć się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Organizatorowi gratulujemy również świetnej gali Forum Przedsiębiorców oraz doskonałej idei wspierani rozwoju rodzimych przedsiębiorców."Dlaczego organizujemy Forum Przedsiębiorców? Ponieważ z ogromnym podziwem obserwujemy, w jak szybkim tempie rozwija się sektor polskiej przedsiębiorczości prywatnej i jak coraz bardziej staje się filarem naszej gospodarki. Chcemy wspierać ten proces, dlatego kilka lat temu postanowiliśmy stworzyć niekomercyjny projekt skierowany specjalnie do właścicieli prywatnych polskich firm, by integrował on to środowisko i uwalniał wśród Gości Forum potencjał do dalszego rozwoju ich biznesów. Po kilku edycjach Forum z dumą możemy stwierdzić, że nam się to udało."- Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający Grant Thorntonzdjęcia z gali - źródło: https://www.facebook.com/GrantThorntonPL